8 Polož(ka/ek/ky)

na stránku
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Jsme světová značka roku v oblasti krmiv
30.09.2019

Jsme světová značka roku v oblasti krmiv

Více než 95 000 chovatelů z celého světa se v létě sjelo do Vídně, aby zde v rámci soutěže „Značka roku 2019-20“ pořádané Světovým brandingovým fórem vybralo nejlepší značku výrobků pro zvířata. Kategorii „Prémiová krmiva pro psy a kočky“ letos ovládla švédská značka Husse.Výhra nám udělala obrovskou radost, ale zároveň víme, že největší zásluhu na ní máte vy: naši distributoři a zákazníci. Děkujeme proto za vaši přízeň a uděláme vše, co je v našich silách, abyste s Husse byli spokojení i do budoucna.

Kompletní seznam výherců Brand of the year

Více >
FOR PETS 2019
25.03.2019

FOR PETS 2019

Stejně jako minulý rok i letos nebudeme chybět na jednom z nějvětších chovatelských veletrhů v Česku. A proč byste ho měli navštívit i vy? FOR PETS je jediný odborný veletrh v Čechách zaměřený na chov domácích zvířat a letos se koná již jeho devátý ročník. Od samého počátku je veletrh orientován na veškerá domácí zvířata tzn. psy, kočky, exotické ptactvo, terarijní zvířata, drobné savce, hlodavce a akvaristiku. Dozvíte se zde spoustu novinek a trendů v oblasti krmiv, veterinárních přípravků, kosmetických přípravků a chovatelských potřeb.

Více >
SPRING STAR SHOW 2019
07.03.2019

SPRING STAR SHOW 2019

Ve dnech 2.-3. března proběhla v Praze výstava koček Spring Star Show 2019 a my jsme u toho samozřejmě nemohli chybět. Proto přinášíme krátké shrnutí celé akce. Velký zájem na výstavě byl o vzorky zdarma, katalogy či letáky. Stávající zákazníky v hojné míře zajímali novinky. Organizace byla propracovanější než v loňském roce. Přesnou návštěvnost se ale teprve ještě dozvíme od koordinátorky.

Více >
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Scroll