FILOZOFIE HUSSE

Krmiva Husse byla vyvinuta se speciální péčí veterinářů a odborníků na výživu. Obsahují pouze nejkvalitnější suroviny, které se promítají do zdraví a skvělé kondice Vašeho psa. Unikátní výrobní proces zachovává všechny výživové hodnoty použitých surovin.

Výrobní proces Husse je založen na tradičních skandinávských recepturách. Naše moderní továrna využívá unikátní patentovanou technologii zabezpečující zvýšenou stravitelnost a chuť krmiv.

Výrobní proces je neustále sledován a kontrolován kvalifikovaným personálem. Odborníci na výživu Husse zajišťují přiměřenou rovnováhu energie, minerálů a vitamínů v jednotlivých druzích výrobků.

Husse - švédská kvalita na míru....

Výrobní proces Husse je založen na tradičních skandinávských receptech, které připravili se zvláštní péčí veterináři a odborníci na výživu.

Naše produkty jsou vyrobeny výhradně z pečlivě vybraných vysoce kvalitních a vysoce stravitelných složek, které nakupujeme pouze od spolehlivých dodavatelů dbající o životní prostředí.


.. profesionální obsluha

 

Husse není jen výrobek, je to hlavně obsluha - dovoz krmiv zákazníkovi. Franšízanti - distributoři Husse jsou jsou milovníci zvířat, kteří pomohou vybrat správné krmivo pro Vašeho psa a kočku v závislosti na jejich věku, plemeni nebo hmotnosti.

S naší službou už nemusíte nosit těžké pytle s krmivem, nebo trávit čas nákupy v tradičních obchodech.

Stačí jen zadat objednávku a distributor Husse se s Vámi dohodne na čase dodání objednávky a způsobu platby.

Our Vision - Husse Franchisee and happy pets

.. bezplatný dovoz

 

V oblasti, kde máme zastoupení, Vám objednávku doručí lokální distributor.

V oblasti, kde nemáme zastoupení Vám objednávku doručí kurýrní služba PPL do 24 hodin na naše náklady.

 

 Připojte se ke skupině
více než 200 000 spokojených zákazníků HUSSE!

 

Scroll