Reference

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Beata Rašková
18.07.2019

Beata Rašková

Dobrý den, máme tříletého pejska československého vlčáka Bojara /floki astat tichý stín/ a od malička jej krmíme díky Ilonce Drábkové, která nám Husse doporučila, především Valpem nebo Oceanem. Bojar má pevnou, lesklou srst, krásné oči a zdravé, bílé zuby. Podle potřeby přidáváme i Laxojlu- lososový olej, velmi mu chutná a voní, což se u jiné značky ze zverimexu původně moc nesetkalo z nadšením. Bez čeho se vůbec neobejdeme jsou piškoty pro psy s nízkým obsahem cukru, ty s námi procestovaly kdejaký výlet a dovolenou, je to nepostradatelný pomocník při výcviku a ta nejmilejší Bojarova odměna. Myslím, že i díky výrobkům značky Husse máme doma skvělého a veselého pejska a spokojeného zákazníka. Přeji Vám co nejvíce takových spokojených zákazníků i v nových prodejničkách, protože jsme s Bojarem Ilonku navštívili a je to moc útulné místo s ideálním výběrem pro pejsky i kocourky. ????????

Beata Rašková

Reference z Facebooku: http://bit.ly/2YYVBAy

Jiří Macek
07.03.2019

Jiří Macek

Jsem maximálně spokojený. Zavolám a granule mám ten den doma a k tomu super cena za odběr. A i nějaké dárečky dostávám. Když jsme měli štěňata tak jsme dostali startovací domečky ve kterých bylo plno úžasných věcí. Jako chovatel Border a Parson terierů můžu jen doporučit.

Jiří Macek

Reference z Facebookuhttps://www.facebook.com/malypan/posts/2740615465949407

Beáta Rašková
07.03.2019

Beáta Rašková

Dobrý den, máme tříletého pejska československého vlčáka Bojara /floki astat tichý stín/ a od malička jej krmíme díky Ilonce Drábkové, která nám Husse doporučila, především Valpem nebo Oceanem. Bojar má pevnou, lesklou srst, krásné oči a zdravé, bílé zuby. Podle potřeby přidáváme i Laxojlu- lososový olej, velmi mu chutná a voní, což se u jiné značky ze zverimexu původně moc nesetkalo z nadšením. Bez čeho se vůbec neobejdeme jsou piškoty pro psy s nízkým obsahem cukru, ty s námi procestovaly kdejaký výlet a dovolenou, je to nepostradatelný pomocník při výcviku a ta nejmilejší Bojarova odměna.
Myslím, že i díky výrobkům značky Husse máme doma skvělého a veselého pejska a spokojeného zákazníka. Přeji Vám co nejvíce takových spokojených zákazníků i v nových prodejničkách, protože jsme s Bojarem Ilonku navštívili a je to moc útulné místo s ideálním výběrem pro pejsky i kocourky.

Beáta Rašková

Reference z Facebooku: 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10218901995760349&id=1216265284

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Scroll