Kuřecí základ

Kuřecí základ

Vysoce kvalitní živočišné bílkoviny z kuřete.

Obsah bílkovin v potravě dává pouze základnípředstavu o dostupnosti aminokyselin v potravinách. Za prvé, stravitelnost bílkovin se liší. Rostlinné bílkoviny jsou obecně hůře stravitelné než bílkoviny živočišné. Levné výrobky, které obsahují množství pojiva,  jsou hůře stravitelné než vysoce kvalitní prémiové živočišné složky.

Kromě stravitelnosti je velmi důležitý parametr biologické hodnoty bílkovin, který odráží poměr aminokyselin v krmivu. Biologická hodnota je vypočtena na základě porovnání úrovně každé esenciální aminokyseliny v potravinách a jeho koncentrací v těle zvířete. Bílkoviny s vysokou biologickou hodnotou přinášejí všechny esenciální aminokyseliny ve správném poměru. Vejce a drůbež mají vysoké biologické hodnoty. To je důvod, proč superprémiové výrobky husse obsahují mnoho drůbeže a vajec.

5 Polož(ka/ky/ek)

na stránku

Seznam Mřižka

 1. TUGG PLUS - dentální kost na čištění zubů

  Dentální pochoutka pro psy se zeleným čajem. 100 % stravitelná a přírodní kost kost, která pomáhá redukovat zubní kámen a masíruje dásně.
  299,00 Kč
 2. KYCKLINGFILÉ - 100 % sušené kuřecí maso

  100 % sušené kuřcí maso, zdravá sušená pochoutka pro vašeho psa.
  99,00 Kč
 3. DENTAL L - dentální kosti na čištění zubů

  Bezlepkové dentální kosti ve dvou příchutí kuřecí maso a brambory a mořské řasy a brambory. Pomáhají mechanicky čistit zuby a odstraňovat zubní kámen.

  199,00 Kč
 4. TANDREP PLUS- dentální kosti na čištění zubů

  Tandrep Plus je 100% stravitelná a přírodní žvýkací kosti pro psy.

  299,00 Kč
 5. Kousky kuřecího masa light pro dospělé psy

  Pečené kuřecí kousky pro psy s nadváhou a pro starší psy
  39,00 Kč

5 Polož(ka/ky/ek)

na stránku

Seznam Mřižka

Scroll