Nevíte, jaké krmivo pro svého mazlíčka vybrat – odpovězte na pár jednoduchých otázek a řiďte se našimi doporučeními >>

Záleží nám na zdraví a pohodě vašeho mazlíčka

Naším hlavním cílem je podporovat zdravý životní styl u domácích mazlíčků.  Naše vize řídí každý aspekt našeho podnikání.

Rodinný podnik, který se zrodil z lásky ke zvířatům

Husse příběh začal v roce 1987 ve Stockholmu, kdy Tom Eliasson viděl potenciál v obchodu s krmivy pro domácí mazlíčky. Stálo to spoustu času a úsilí, ale o pár let později zahájil Husse svou expanzi do evropských zemí. Dnes je Husse evropským lídrem v dodávkách krmiva pro domácí mazlíčky až domů. S pobočkami ve více než 50 zemích po celém světě si Husse udržuje status rodinného podniku, kde synové zakladatele, Petter a Tim, pracují ruku v ruce se svým otcem.

Rodinná společnost podporující místní útulky a akce pro domácí mazlíčky

Příběh společnosti Husse začal v roce 1987 ve Stockholmu, kdy Tom Eliasson rozeznal potenciál v podnikání nabízejícím dodávky krmiva pro domácí zvířata. Vyžadovalo to čas a úsilí, ale jen o několik let později začal Husse expandovat do dalších evropských zemí. V současné době je Husse evropským lídrem v oblasti dodávek krmiv pro domácí zvířata. Společnost Husse, která je zastoupena ve více než 50 zemích po celém světě, zůstává rodinným podnikem, kde synové zakladatele Petter a Tim pracují bok po boku se svým otcem. Všechno, co děláme, pochází z lásky ke zvířatům. Dodavatelé a franšízanti společnosti Husse podporují útulky pro domácí mazlíčky a účastní se veletrhů a akcí na podporu zdravého životního stylu zvířat.

Švédské dědictví, udržitelnost a vysoce kvalitní výrobky

Základem našeho podnikání je kvalitní produkt. Husse nabízí přes 300 vysoce kvalitních produktů pro psy, kočky a koně. Naše krmivo je připravováno na základě tradičních skandinávských receptů a je vyvíjeno z pečlivě vybraných surovin. Výrobní závody Husse jsou pod trvalou veterinární kontrolou, aby poskytovaly našim zákazníkům požadovanou kvalitu. Výzkum v našem výzkumném středisku se řídí zásadami ohleduplnými k zvířatům. Protože produkty Husse nejsou dostupné prostřednictvím tradiční distribuční sítě, mohou zákazníci provést nákup pouze kontaktováním místních dodavatelů. Díky dodávkám přímo z továrny může Husse nabídnout zákazníkovi konkurenceschopnou cenu svých vysoce kvalitních produktů.

Poradenství v oblasti výživy a místní podpora

S kvalitním produktem přichází i kvalitní servis. Husse nabízí osobní doručování domů od našich kvalifikovaných místních dodavatelů. Naši franšízanti procházejí důkladným výživovým tréninkem. Kdykoli potřebujete poradit, váš dodavatel Husse vám pomůže se správným rozhodnutím pro vašeho mazlíčka. Všechno, co děláme, pochází z lásky ke zvířatům. Naši franšízanti pravidelně podporují útulky pro zvířata ve své oblasti. Výběrem produktů Husse získáte celosvětový standard kvality a zároveň podpoříte místní komunity chovatelů domácích mazlíčků.

najděte místního distributora

Historie společnosti Husse

Husse zahájila svou činnost ve Stockholmu

1987

Husse spustila svou první vlastní produktovou řadu

1993

Franšízový systém Husse byl zahájen na výstavě France Expo

1997

Husse spouští produktovou řadu Super Premium

2002

Husse získává 100 tisíc zákazníků

2003

Systém frančíz společnosti Husse zahrnuje 30 zemí

2007

První frančízant mimo Evropu

2012

Husse expanduje do USA

2014

Husse zahajuje produktovou řadu krmiv pro koně

2016

Husse slaví 30 výročí od svého založení (50+ zemí, 2000+ frančízantů a distributorů)

2017

Husse Česká republika

Již 11 let se stará o dodávky krmiva až domů!

Najděte husse ve svém okolí

Naši lokální distributoři Vám doručí krmivo pro vaše domácí mazlíčky bezplatě až domů.  Produkty Husse nejsou dostupné prostřednictvím tradiční prodejní sítě. Obraťte se na lokálního distributora  ve vašem okolí  nebo zavolejte na infolinku husse MT: 777 773 900– dostanete odborné poradenství ohledně našich produktů a výživy zvířat a vaše objednávka vám bude doručena až domů!

Najděte svého lokálního distributora

Husse podporuje útulky pro domácí mazlíčky

Ve společnosti Husse je hlavním cílem propagovat zdravou výživu domácích mazlíčků a podporovat místní iniciativy, které se snaží zlepšit život zvířat. Objednávejte od svých místních distributorů a umožněte jim podporovat útulky pro domácí mazlíčky v okolí.

Potkejte nás osobně

Husse se pravidelně účastní veletržních akcí orientovaných na veškerá domácí zvířata. Sledujte naše sociální sítě, abyste měli přehled o tom, kde nás můžete potkat. Těšíme se na Vás!

Náš tým Husse v ČR

Husse šťastní mazlíčci!

 

Radek Koňařík

Jsme moc spokojeni. Naše britská číča je od té doby co ji krmíme granulemi Husse vitálnější a má hezčí srst. Je prostě znát, že to není nacpané obilninami. Super je i to, že to nemusím nikde shánět a tahat domů, pán nám to vozí až do bytu!

Jiří Macek

Jsem maximálně spokojený. Zavolám a granule mám ten den doma a k tomu super cena za odběr. A i nějaké dárečky dostávám. Když jsme měli štěňata tak jsme dostali startovací balíčky ve kterých bylo plno úžasných věcí. Jako chovatel Border a Parson teriérů můžu jen doporučit.

Jsme oceněni

Přidejte se k nám!

Měj flexibilní pracovní dobu a vydělávej díky vlastnímu byznysu!

Pracuj s námi

Husse – Švédské krmivo pro psy, kočky a koně

Husse je švédský výrobce krmiv pro psy, kočky a koně s více než 30 letou zkušeností na trhu. Hlavním cílem společnosti Husse je podpora zdravého životního stylu domácích zvířat. Veškerá krmiva, pamlsky a doplňky Husse jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších a pečlivě vybraných surovin. Všechny produkty se vyrábí podle tradičních skandinávských receptur a výrobní linky podléhají trvalé veterinární kontrole. Kromě kvality produktů Husse to rovněž zahrnuje i kvalitu služeb.

Distributoři společnosti Husse jsou důkladně proškoleni v oblasti výživy zvířat a rádi Vám pomohou s výběrem správné stravy pro Vašeho psa, kočku nebo koně.

Výrobky Husse nehledejte v tradiční prodejní síti – dodáváme je přímo z továrny zákazníkovi, takže můžeme nabídnout výrobky nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny. Krmivo Husse lze vždy objednat s dodáním až k Vám domů.

Vše, co potřebujete pro svého mazlíčka, najdete na jednom místě

V nabídce společnosti Husse najdete vše, co Váš mazlíček potřebuje. Naše suché krmivo pro psy a kočky je skvělým základem jejich stravy – je přizpůsobená jejich potřebám, velikostí plemena i životní fázi.

Máte psa nebo kočku se speciálními nutričními potřebami? Vyvinuli jsme i krmiva pro speciální potřeby mazlíčků, jako je citlivé zažívací ústrojí nebo alergie na potraviny. V nabídce máme i speciální krmiva pro mazlíčky po kastraci nebo se sklonem k nadváze.

Hledáte hračky pro psy a kočky? Hračky Husse jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, jsou odolné a poskytnou Vašemu mazlíčku hodiny kvalitní zábavy.

Zdravou a přirozenou stravu svého psa, kočky nebo koně můžete zpestřit chutnými pochoutkami. Pochoutky pro psy, kočky a koně jsou chutným doplňkem jejich stravy a velkou odměnou během tréninku.

Hodily by se Vám produkty určené k péči o Vašeho mazlíčka? Nabízíme i šampony, ošetřující kosmetiku, oleje a krémy, se kterými se postaráte o krásný a zdravý vzhled Vašeho psa, kočky nebo koně.