Nevíte, jaké krmivo pro svého mazlíčka vybrat – odpovězte na pár jednoduchých otázek a řiďte se našimi doporučeními >>

Pro chovatele

Staňte se součástí Klubu chovatelů Husse a získejte přístup k výhodným nabídkám pro zásobování sebe i Vašich zákazníků superprémiovým švédským krmivem pro domácí mazlíčky.

Připojte se ke Klubu chovatelů Husse a užijte si privilegia, jako jsou:

  • nejkvalitnější krmivo pro domácí mazlíčky všech věkových kategorií,
  • výhodné slevy na produkty Husse,
  • výbavičky pro koťata a štěňata z Vaší chovatelské stanice,
  • doprava zdarma na všechny Vaše objednávky.

Chci vstoupit do Klubu

Výhody klubu chovatelů:

Doručení zdarma

Přístup k produktům nejvyšší kvality

Slevy na produkty Husse

Startovací balíčky pro odchovy

Jak to funguje?

Klub chovatelů Husse Vám dává příležitost, aby Vaši zákazníci dostali vše potřebné pro svého nového mazlíčka. Ve společnosti Husse chceme zvířatům poskytnout nejlepší možný začátek jejich života tím, že jim nabídneme superprémiové jídlo vyrobené z pečlivě vybraných přírodních ingrediencí, které vyhoví všem výživovým potřebám. Vstup do Klubu chovatelů Husse přináší slevy na celý náš sortiment, který aktuálně sčítá více než 350 produktů. Členství v Klubu chovatelů Vám poskytne startovací balíčky pro koťata a štěňata a dopravu zdarma na všechny Vaše objednávky.

Zdravý začátek se společností Husse

Ve společnosti Husse chceme podporovat zdravý životní styl domácích mazlíčků. Naši dietologové a veterináři vyvinuli speciální krmivo pro štěňata a koťata s použitím pouze těch nejkvalitnějších surovin a správné vyváženosti všech složek, aby byl zajištěn jejich zdravý růst a vývoj. Dopřejte svým klientům vše, co potřebují, se startovacími balíčky Husse

Seznamte se se členy Klubu Husse

Jiří Macek

Jsem maximálně spokojený. Zavolám a granule mám ten den doma a k tomu super cena za odběr. A i nějaké dárečky dostávám. Když jsme měli štěňata tak jsme dostali startovací balíčky ve kterých bylo plno úžasných věcí. Jako chovatel Border a Parson teriérů můžu jen doporučit.

Hanka Návratová

Nedávno jsem narazila na tuto značku krmiva, zrovna když jsme potřebovali přejít u štěněte na granule, po kterých ho nebudou trápit zažívací problémy. Po zvážení jsem se rozhodla zkontaktovat místní distributorku Husse ohledně vzorků dvou druhů granulí. Distributorka byla velmi vstřícná, hodná a ochotná paní. Poradila, co a jak a já odjížděla spokojená s pytlem granulí Valp Plus a Valp Digest na zkoušku. Hned doma jsem dala maličkou hrst granulí ochutnat a velmi mu chutnali.

Kontaktujte nás a připojte se ke Klubu chovatelů Husse!

Připojte se ke Klubu chovatelů Husse a získejte všechny výhody plynoucí z členství!

Kontaktujte svého místního dodavatele

Husse šťastní mazlíčci!

 

Radek Koňařík

Jsme moc spokojeni. Naše britská číča je od té doby co ji krmíme granulemi Husse vitálnější a má hezčí srst. Je prostě znát, že to není nacpané obilninami. Super je i to, že to nemusím nikde shánět a tahat domů, pán nám to vozí až do bytu!

Jiří Macek

Jsem maximálně spokojený. Zavolám a granule mám ten den doma a k tomu super cena za odběr. A i nějaké dárečky dostávám. Když jsme měli štěňata tak jsme dostali startovací balíčky ve kterých bylo plno úžasných věcí. Jako chovatel Border a Parson teriérů můžu jen doporučit.

Jsme oceněni

Přidejte se k nám!

Měj flexibilní pracovní dobu a vydělávej díky vlastnímu byznysu!

Pracuj s námi

Husse – Švédské krmivo pro psy, kočky a koně

Husse je švédský výrobce krmiv pro psy, kočky a koně s více než 30 letou zkušeností na trhu. Hlavním cílem společnosti Husse je podpora zdravého životního stylu domácích zvířat. Veškerá krmiva, pamlsky a doplňky Husse jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších a pečlivě vybraných surovin. Všechny produkty se vyrábí podle tradičních skandinávských receptur a výrobní linky podléhají trvalé veterinární kontrole. Kromě kvality produktů Husse to rovněž zahrnuje i kvalitu služeb.

Distributoři společnosti Husse jsou důkladně proškoleni v oblasti výživy zvířat a rádi Vám pomohou s výběrem správné stravy pro Vašeho psa, kočku nebo koně.

Výrobky Husse nehledejte v tradiční prodejní síti – dodáváme je přímo z továrny zákazníkovi, takže můžeme nabídnout výrobky nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny. Krmivo Husse lze vždy objednat s dodáním až k Vám domů.

Vše, co potřebujete pro svého mazlíčka, najdete na jednom místě

V nabídce společnosti Husse najdete vše, co Váš mazlíček potřebuje. Naše suché krmivo pro psy a kočky je skvělým základem jejich stravy – je přizpůsobená jejich potřebám, velikostí plemena i životní fázi.

Máte psa nebo kočku se speciálními nutričními potřebami? Vyvinuli jsme i krmiva pro speciální potřeby mazlíčků, jako je citlivé zažívací ústrojí nebo alergie na potraviny. V nabídce máme i speciální krmiva pro mazlíčky po kastraci nebo se sklonem k nadváze.

Hledáte hračky pro psy a kočky? Hračky Husse jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, jsou odolné a poskytnou Vašemu mazlíčku hodiny kvalitní zábavy.

Zdravou a přirozenou stravu svého psa, kočky nebo koně můžete zpestřit chutnými pochoutkami. Pochoutky pro psy, kočky a koně jsou chutným doplňkem jejich stravy a velkou odměnou během tréninku.

Hodily by se Vám produkty určené k péči o Vašeho mazlíčka? Nabízíme i šampony, ošetřující kosmetiku, oleje a krémy, se kterými se postaráte o krásný a zdravý vzhled Vašeho psa, kočky nebo koně.