Nevíte, jaké krmivo pro svého mazlíčka vybrat – odpovězte na pár jednoduchých otázek a řiďte se našimi doporučeními >>

Idol, 100 g | Bezobilné hypoalergenní pamlsky s jehněčím masem

16026c
Bezobilné pamlsky ve tvaru hvězdy vyrobené z jehněčího masa, jediného zdroje živočišných bílkovin pro psy s citlivým trávením. Bez umělých aromat a barviv.

59,00 Kč

Velikost balení
Množství
grain_free
Bez obilovin - Receptura bez obilovin pro citlivé psy
hypo_allergenic
Hypoalergenní - Receptura bohatá na jehněčí maso, živočišné bílkoviny, o které je známo, že vyvolává méně alergických reakcí

Měkké a žvýkací pamlsky bohaté na jehněčí maso

Odměňte svého chlupatého přítele těmito výživnými a lahodnými polovlhkými pamlskami vyrobenými z jehněčího masa jako hlavní ingrediencí. Pamlsky jsou bohaté na bílkoviny a jsou skvělou odměnou na cestách nebo perfektním pamslekm pro jakýkoli trénink s vaším psem.

Tato hypoalergenní receptura je bohatá na jehněčí maso –⁠ zdroj vysoce kvalitních živočišných bílkovin, u kterých je méně pravděpodobné, že vyvolají alergickou reakci. Pamlsky Idol jsou navíc vyrobeny bez obilovin, takže jsou vhodné pro citlivé psy nebo psy s nesnášenlivostí lepku. Místo obilovin se jako zdroj sacharidů používají zdravé a vysoce stravitelné suroviny, jako je hrášek a brambory.

Pamlsky také obsahují extrakt ze zeleného čaje bez kofeinu, bohatým na polyfenoly a flavonoidy s vysokou antioxidační schopností a přidaným vitamínem C, silným antioxidantem, který podporuje imunitu a pomáhá chránit buňky těla. Tyto pamlsky navíc obsahují slupky a semena psyllia – prebiotikum a zdroj rozpustné vlákniny, která je důležitá pro zdraví střev.

Bez obilovin
Hypoalergenní

Doporučení ohledně krmení

Doporučená maximální denní množství jsou uvedena v tabulce krmení na obalu. Podávejte jako pamlsek nebo odměnu mezi jídly. Vždy dohlížejte na svého psa, když pamlsek dáváte. Pes by měl mít vždy k dispozici misku s čerstvou vodou.

Pamlsky nenahrazují procházky a hru se psem. Měly by být používány pouze jako doplňková stimulace pro vašeho psa podávaná v rámci výcviku, jako odměna za dobré chování nebo jen jako chutná pochoutka mezi jídly.

Krmte jako součást vyvážené stravy. Když krmíte pamlsky, omezte svému psovi hlavní jídlo, aby zůstal ve štíhlém a aktivním stavu. Nepřekrmujte svého psa pamlsky. Nadměrné používání pamlsků může způsobit žaludeční potíže a potenciálně vést k obezitě u psů a dalším zdravotním problémům.

Doporučení ohledně skladování

Před otevřením by měl být produkt skladován v suchu a chladu.

Po otevření obal po každém použití pevně uzavřete a uchovávejte na suchém a chladném místě.

Chraňte před přímým slunečním zářením.

Informace o výživové hodnotě

Nutriční doplňkové látky: vitamín C 100 mg/kg, konzervační látky.

sušené jehněčí maso (26 %), žlutý hrášek, brambory, rostlinný glycerin, přírodní aroma (7 %), sušená jablečná dužina, lososový olej (3 %), pivovarské kvasnice, mrkev (0,5 %), psyllium a semena (0,4 %), Mojave yucca (0,1 %), extrakt ze zeleného čaje bez kofeinu (0,01 %).

Vyvážená strava a vysoce kvalitní suroviny

Recenze

5
Zatím žádné recenze
100%
0%
0%
0%
0%

Světově uznávaná kvalita, místní péčeŠvédská kvalita pro vaše domácí mazlíčky

1987

Od roku 1987 Husse nabízí bezplatnou dodávku kvalitních produktů pro psy a kočky domů po celé Evropě.

50+

Výrobky Husse jsou k dispozici ve více než 50 zemích po celém světě.

1000+

Více než 1000 franšízantů radí a poskytuje produkty až k vašim dveřím.

Výživové poradenství a osobní
dovoz domů zdarma!

Nejste si jisti, co potřebujete?

Najděte pro svého domácího mazlíčka dokonalé jídlo nebo si nechte poradit od místního dodavatele.

Najděte si lokálního distributora