Nevíte, jaké krmivo pro svého mazlíčka vybrat – odpovězte na pár jednoduchých otázek a řiďte se našimi doporučeními >>

Najděte si svého místního distributora Husse

Vítejte v Husse! Jsme odborníci na výživu koček a psů a nabízíme pro vaše domácí mazlíčky krmivo pouze z těch nejkvalitnějších surovin. Díky našim znalostem a zkušenostem si můžete být jisti, že svému mazlíčkovi dáváte to nejlepší jídlo, jaké existuje. Naše produkty dodáváme až ke dveřím, a to v termínu, který nejvíce vyhovuje Vám.

Jak to funguje?

Zadejte své PSČ do vyhledávacího pole a najděte svého místního distributora Husse.

1

Husse Distributor Vám pomůže vybrat pro mazlíčka to správné krmivo a doručí Vám jej až ke dveřím.

2

Chcete k objednávce přidat další zboží? Není problém! Stačí zavolat distributorovi, u kterého jste objednali. Vše, na co jste zapomněli Vám bude přidáno k objednávce.

3

Využijte dopravu zdarma pro objednávky nad 500 Kč nebo slevu pro stálé zákazníky!

4

Nejste si jisti, co potřebujete?

Najděte pro svého domácího mazlíčka krmivo na míru jeho potřebám, nebo si nechte poradit od místního distributora Husse.

Místní distributoři Husse jsou spolusprávci osobních údajů lidí, jejichž osobní údaje jsou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů Husse. Pokud si chcete přečíst naše úplné zásady ochrany osobních údajů naší společnosti, přejděte na  www.husse.cz/nakupovani/ochrana-osobnich-udaju

Husse šťastní mazlíčci!

 

Radek Koňařík

Jsme moc spokojeni. Naše britská číča je od té doby co ji krmíme granulemi Husse vitálnější a má hezčí srst. Je prostě znát, že to není nacpané obilninami. Super je i to, že to nemusím nikde shánět a tahat domů, pán nám to vozí až do bytu!

Jiří Macek

Jsem maximálně spokojený. Zavolám a granule mám ten den doma a k tomu super cena za odběr. A i nějaké dárečky dostávám. Když jsme měli štěňata tak jsme dostali startovací balíčky ve kterých bylo plno úžasných věcí. Jako chovatel Border a Parson teriérů můžu jen doporučit.

Jsme oceněni

Přidejte se k nám!

Měj flexibilní pracovní dobu a vydělávej díky vlastnímu byznysu!

Pracuj s námi

Husse – Švédské krmivo pro psy, kočky a koně

Husse je švédský výrobce krmiv pro psy, kočky a koně s více než 30 letou zkušeností na trhu. Hlavním cílem společnosti Husse je podpora zdravého životního stylu domácích zvířat. Veškerá krmiva, pamlsky a doplňky Husse jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších a pečlivě vybraných surovin. Všechny produkty se vyrábí podle tradičních skandinávských receptur a výrobní linky podléhají trvalé veterinární kontrole. Kromě kvality produktů Husse to rovněž zahrnuje i kvalitu služeb.

Distributoři společnosti Husse jsou důkladně proškoleni v oblasti výživy zvířat a rádi Vám pomohou s výběrem správné stravy pro Vašeho psa, kočku nebo koně.

Výrobky Husse nehledejte v tradiční prodejní síti – dodáváme je přímo z továrny zákazníkovi, takže můžeme nabídnout výrobky nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny. Krmivo Husse lze vždy objednat s dodáním až k Vám domů.

Vše, co potřebujete pro svého mazlíčka, najdete na jednom místě

V nabídce společnosti Husse najdete vše, co Váš mazlíček potřebuje. Naše suché krmivo pro psy a kočky je skvělým základem jejich stravy – je přizpůsobená jejich potřebám, velikostí plemena i životní fázi.

Máte psa nebo kočku se speciálními nutričními potřebami? Vyvinuli jsme i krmiva pro speciální potřeby mazlíčků, jako je citlivé zažívací ústrojí nebo alergie na potraviny. V nabídce máme i speciální krmiva pro mazlíčky po kastraci nebo se sklonem k nadváze.

Hledáte hračky pro psy a kočky? Hračky Husse jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, jsou odolné a poskytnou Vašemu mazlíčku hodiny kvalitní zábavy.

Zdravou a přirozenou stravu svého psa, kočky nebo koně můžete zpestřit chutnými pochoutkami. Pochoutky pro psy, kočky a koně jsou chutným doplňkem jejich stravy a velkou odměnou během tréninku.

Hodily by se Vám produkty určené k péči o Vašeho mazlíčka? Nabízíme i šampony, ošetřující kosmetiku, oleje a krémy, se kterými se postaráte o krásný a zdravý vzhled Vašeho psa, kočky nebo koně.