Nevíte, jaké krmivo pro svého mazlíčka vybrat – odpovězte na pár jednoduchých otázek a řiďte se našimi doporučeními >>

Weight & Diabetic, s vepřovým, kuřecim masem a hráškem - chutná paštika pro psy

15054c
Dietetní kompletní mokré krmivo pro dospělé psy, ideální pro redukci nadměrné tělesné hmotnosti a/nebo regulaci zásobování glukózou (diabetes), s nízkým obsahem mono- a disacharidů. Formule navržená pro podporu hubnutí a kontroly hmotnosti díky upravenému obsahu tuku a kalorií. Bohaté na rozpustnou a nerozpustnou vlákninu, která pomáhá snižovat riziko kolísání hladiny cukru v krvi.

75,00 Kč

Velikost balení
Množství
energy_control
Kontrola příjmu energie -Snížení energie a tuku, které pomáhá kontrolovat váhu.
high_fiber
Vysoký obsah vlákniny - Vysoký obsah vlákniny - Pomáhá udržet vašeho psa sytého po každém jídle.

Paštika se sníženým obsahem tuku a energie

Nadváha nebo obezita může významně ovlivnit zdraví vašeho psa, protože může zkrátit život psa a zvýšit pravděpodobnost, že se u něj vyvine onemocnění, které ovlivní kvalitu jeho života. Pro psy, kteří mají problémy s váhou nebo mají sklon k obezitě, jsme vyvinuli Weight & Diabetic, paštiku s vepřovým, kuřecím masem a hráškem, kompletní dietní vlhké krmivo pro dospělé psy pro redukci nadměrné tělesné hmotnosti. Obsahuje nižší energetickou hodnotu, ale je formulováno s velkým množstvím vlákniny, aby poskytl dřívější pocit sytosti. Obsah bílkovin je zvýšen, aby pomohl udržet svalovou hmotu během období hubnutí. S L-karnitinem pro podporu metabolismu a přeměny tuků na energii. Hladiny vitamínů a minerálů v produktu byly upraveny tak, aby byly dostatečné i při podání menšího množství jídla.

Toto krmivo je vhodné i pro psy s diabetem pro regulaci přísunu glukózy s nízkým obsahem mono- a disacharidů. Zvýšený obsah vlákniny a použití pomalu se uvolňujících sacharidů zajišťuje postupný vzestup glukózy v krvi.

Vláknina se přidává pro podporu střevní funkce, jako prevence průjmu, ale také jako prevence zácpy. Weight & Diabetic navíc obsahuje inulin, zdroj frukto-oligosacharidů, prebiotika, která pomáhá podporovat zdravé trávení.

Kontrola příjmu energie
Vysoký obsah vlákniny

Podávání a skladování

Podávejte jako kompletní a vyvážené jídlo samotně, nejlépe při pokojové teplotě.

Čistá, čerstvá pitná voda by měla být neustále k dispozici.

Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 48 hodin.

Návod na krmení

Husse Weight & Diabetic, s vepřovým, kuřecím masem a hráškem je kompletní dietní krmivo pro dospělé psy.

Pro psy s nadváhou: Doporučená délka krmení: do dosažení cílové tělesné hmotnosti a poté pokud je to nutné k udržení cílové tělesné hmotnosti. Před použitím se doporučuje vyžádat si názor veterináře. Pro efektivní hubnutí nebo udržení hmotnosti by se neměl překračovat doporučený denní energetický příjem.

Pro psy s cukrovkou: Doporučená délka krmení: zpočátku až 6 měsíců. Před použitím nebo pro prodloužení doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterináře.

Pro denní krmnou dávku viz krmná tabulka na plechovce. Pro postupnou redukci hmotnosti by váš mazlíček měl ztratit 1-2 % tělesné hmoty týdně. Musí být pravidelně kontrolováno a může vyžadovat mírné snížení nebo zvýšení množství krmiva. Denní dávku rozdělte alespoň na dvě jídla.

Energie na 100 g: ME (FEDIAF, 2019) 68 kcal

Informace o výživové hodnotě

Nutriční doplňkové látky/kg: vitamín D3 50 IU, vitamín E 20 mg, 3b405 (měď) 1 mg, 3b502 (mangan) 2,5 mg, 3b605 (zinek) 10 mg, L-karnitin 50 mg.

vepřové maso (23 %), kuřecí maso (13,5 %), sušený hrášek (3,6 %), pšenice, celulóza (1,35 %), sušená mrkev (1 %), řepné řízky (0,5 %), minerální látky, inulin (0,4 %, zdroj frukto-oligosacharidy).

Zdroje sacharidů: hrách, pšenice, mrkev, řepné řízky.

Vyvážená strava a vysoce kvalitní suroviny

Recenze

Zatím žádné recenze

Světově uznávaná kvalita, místní péčeŠvédská kvalita pro vaše domácí mazlíčky

1987

Od roku 1987 Husse nabízí bezplatnou dodávku kvalitních produktů pro psy a kočky domů po celé Evropě.

50+

Výrobky Husse jsou k dispozici ve více než 50 zemích po celém světě.

1000+

Více než 1000 franšízantů radí a poskytuje produkty až k vašim dveřím.

Výživové poradenství a osobní
dovoz domů zdarma!

Nejste si jisti, co potřebujete?

Najděte pro svého domácího mazlíčka dokonalé jídlo nebo si nechte poradit od místního dodavatele.

Najděte si lokálního distributora