Nevíte, jaké krmivo pro svého mazlíčka vybrat – odpovězte na pár jednoduchých otázek a řiďte se našimi doporučeními >>

Startovní balíček - vše, co vaše kotě možná potřebuje

Kotě

Pocit bezpečí a pohodlí jsou pro vaše kotě nesmírně důležité. Starter kit kitten je sada všech důležitých věcí, které musíte svému kotěti poskytnout, ještě než dorazí k vám domů. Starter kit kitten se skládá jak ze základních potřeb, tak z věcí, které zvyšují pohodlí a umožňují vaší kočce cítit se jako na novém místě. Co by mělo být součástí startovací sady pro kotě?

Misky pro kočky

Začněte sbírat startovací sadu kotěte výběrem správných misek pro kočky. Pamatujte, že kočkovité šelmy mohou být trochu vybíravé, proto si vyberte misku, která bude pro vaše kotě pohodlná. Nejlepší mísy pro kočky jsou obvykle mělké a široké - kočičí vousy jsou opravdu citlivé na dotek a s miskou o větším obvodu nebudou narážet do okrajů mísy. Nejdůležitějším faktorem potravy pro kočky je rozhodně vůně. Vyberte misku, kterou lze snadno vyčistit, aby si vaše kočka mohla vždy pochutnat na svých delikátních pokrmech v čisté a čerstvé misce. Nerezové nebo keramické mísy jsou snadno tou nejlepší volbou - můžete je vyčistit v myčce na nádobí.

„Do startovací sady pro kotě musíte zahrnout chutné krmivo pro kočky“

Krmivo pro kočky

Ve své startovací sadě pro kotě musíte zahrnout chutné krmivo pro kočky. Nejlepší volbou pro kočky, které obvykle nemají rádi pitnou vodu ze své misky, je určitě mokré krmivo pro kočky. Jedná se o kompletní a vyvážené krmivo s vysokým obsahem vlhkosti, které vaší kočce poskytne všechny potřebné živiny a zároveň se postará o příjem vody vaší kočce. Do své startovací sady můžete přidat bonusové lahůdky a občerstvení, protože mohou být skvělou motivací při tréninku s kotětem.

Podestýlka a stelivo

Další nezbytnou výbavou pro kočku je podestýlka. Pro mladé a energické kotě možná budete chtít zavřenou bedničku, která vám pomůže snížit nepořádek. Uzavřená podestýlka je také úžasnou volbou pro stydlivější nebo okrajové kotě, které vyžaduje více soukromí. Při výběru podestýlky vyberte vhodný podestýlku. Pokud víte, jaký typ podestýlky použil váš chovatel nebo útulek, kupte si stejný druh. Tímto způsobem usnadníte koťátku přechod.

Kočičí postel

Kočky tráví velkou část svého dne spánkem nebo lenošením na pohodlných a teplých místech. Pěkná a kočičí postel není jen prostor na spaní pro vaši kočku. Je to bezpečné místo, kde si vaše kotě může plně odpočinout. Pelech pro kočky rychle absorbuje pach vaší kočky, kterou vaše kotě používá k označení jeho území. Tímto způsobem se vaše kotě může stát doma a vytvořit bezpečný prostor, kde se může volně pohybovat. Kryté kočičí lůžka vytvářejí ohromující úkryt jak během hry, tak ve stresových situacích.

Doporučená startovací sada pro vašeho nového přítele:

Škrabadlo

Kočky nepoškrábou nábytek, přestože mají své pečovatele. U koček hraje škrábání dvě důležité role. Díky škrábání mohou kočky důkladně vyčistit tlapky a zbavit se horních vrstev drápů. Druhou velkou částí škrábání je protahování. Při používání škrabadla nebo škrabky jakéhokoli druhu má vaše kočka šanci protáhnout celé tělo. Nemůžete své kotě odstavit od škrábání - je to jejich druhá přirozenost. Místo toho, abyste se frustrovali z toho, že vaše kočka škrábe vaši oblíbenou židli nebo gauč, dejte mu pěkný škrabák, který může roztrhat na kousky.

Hračky pro kočky

Doba hraní je důležitou součástí kočičí rutiny, která udrží vašeho přítele ve formě po mnoho let. S časem hraní můžete posílit pouto mezi vámi dvěma a vaše kočka dostane šanci trénovat jak jeho sval, tak mozek. Pamatujte, že znuděná kočka je frustrovaná kočka - bez každodenního hraní a aktivit bude vaše kotě hledat jiné způsoby, jak utratit energii navíc a možná nebudete velkým fanouškem jeho nápadů na zábavu.

Další produkty, které byste měli mít pro nového člena rodiny:

Miska, S | Protiskluzová miska pro psy a kočky

Snadno se čistí – ručně nebo v myčce

89,00 Kč

Husse šťastní mazlíčci!

 

Radek Koňařík

Jsme moc spokojeni. Naše britská číča je od té doby co ji krmíme granulemi Husse vitálnější a má hezčí srst. Je prostě znát, že to není nacpané obilninami. Super je i to, že to nemusím nikde shánět a tahat domů, pán nám to vozí až do bytu!

Jiří Macek

Jsem maximálně spokojený. Zavolám a granule mám ten den doma a k tomu super cena za odběr. A i nějaké dárečky dostávám. Když jsme měli štěňata tak jsme dostali startovací balíčky ve kterých bylo plno úžasných věcí. Jako chovatel Border a Parson teriérů můžu jen doporučit.

Jsme oceněni

Přidejte se k nám!

Měj flexibilní pracovní dobu a vydělávej díky vlastnímu byznysu!

Pracuj s námi

Husse – Švédské krmivo pro psy, kočky a koně

Husse je švédský výrobce krmiv pro psy, kočky a koně s více než 30 letou zkušeností na trhu. Hlavním cílem společnosti Husse je podpora zdravého životního stylu domácích zvířat. Veškerá krmiva, pamlsky a doplňky Husse jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších a pečlivě vybraných surovin. Všechny produkty se vyrábí podle tradičních skandinávských receptur a výrobní linky podléhají trvalé veterinární kontrole. Kromě kvality produktů Husse to rovněž zahrnuje i kvalitu služeb.

Distributoři společnosti Husse jsou důkladně proškoleni v oblasti výživy zvířat a rádi Vám pomohou s výběrem správné stravy pro Vašeho psa, kočku nebo koně.

Výrobky Husse nehledejte v tradiční prodejní síti – dodáváme je přímo z továrny zákazníkovi, takže můžeme nabídnout výrobky nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny. Krmivo Husse lze vždy objednat s dodáním až k Vám domů.

Vše, co potřebujete pro svého mazlíčka, najdete na jednom místě

V nabídce společnosti Husse najdete vše, co Váš mazlíček potřebuje. Naše suché krmivo pro psy a kočky je skvělým základem jejich stravy – je přizpůsobená jejich potřebám, velikostí plemena i životní fázi.

Máte psa nebo kočku se speciálními nutričními potřebami? Vyvinuli jsme i krmiva pro speciální potřeby mazlíčků, jako je citlivé zažívací ústrojí nebo alergie na potraviny. V nabídce máme i speciální krmiva pro mazlíčky po kastraci nebo se sklonem k nadváze.

Hledáte hračky pro psy a kočky? Hračky Husse jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, jsou odolné a poskytnou Vašemu mazlíčku hodiny kvalitní zábavy.

Zdravou a přirozenou stravu svého psa, kočky nebo koně můžete zpestřit chutnými pochoutkami. Pochoutky pro psy, kočky a koně jsou chutným doplňkem jejich stravy a velkou odměnou během tréninku.

Hodily by se Vám produkty určené k péči o Vašeho mazlíčka? Nabízíme i šampony, ošetřující kosmetiku, oleje a krémy, se kterými se postaráte o krásný a zdravý vzhled Vašeho psa, kočky nebo koně.