Nevíte, jaké krmivo pro svého mazlíčka vybrat – odpovězte na pár jednoduchých otázek a řiďte se našimi doporučeními >>

Domácí kancelář s kočkou

Kočky Koťata

Pandemie COVID-19 vedla k tomu, že mnoho kancelářských pracovníků přešlo na práci z domova. Domácí mazlíčci byli rozhodně nadšení, když viděli, jak jejich majitelé tráví tolik času doma, ale pro majitele koček pracovat z domova znamenalo nové výzvy. Každodenní úkoly nyní přerušují kočky, které se během hovoru v režimu Zoom snaží lehnout na klávesnici nebo mňoukat, protože najednou měly chuť si hrát. Pro majitele koček vede domácí kancelář s kočkou ke zcela nové rutině.

Co dělat, když vás vaše kočka rozptyluje?

 Vaše kočka se pravděpodobně pokusí co nejlépe využít vaši přítomnost doma. Vaše kočka se bude snažit upoutat vaši pozornost, ať už jste na přestávce nebo uprostřed důležitého hovoru. Chcete-li do svého dne přidat nějakou strukturu, zkuste svou kočku při práci ignorovat. Nepokládejte svou kočku, neodpovídejte na mňoukání. Pokud se rozhodnete udělat si přestávku, můžete si kočku pohladit nebo si dokonce nějakou dobu hrát. Ale jakmile jste zpátky u stolu, zaměřte se na svou práci. To by mělo usnadnit dobu přizpůsobování, jakmile budete moci pracovat z kanceláře.

Kočka na stole?

Pokud necháte kočku sedět na nábytku, můžete si být jisti, že vám bude skákat na stůl, když pracujete. O přítomnosti vaší kočky na pracovním stole můžete hovořit dvěma způsoby - buď ji můžete omezit, nebo můžete svému domácímu mazlíčku dát prostor na stole, kde může při práci chladit nebo spát. . Umístěním pohodlné deky nebo postýlky pro kočky do rohu stolu můžete dát své kočce místo, které vám bude blízké, když jste v práci. Tímto způsobem, pokud se vaše kočka někdy pokusí položit na klávesnici nebo notebook, můžete ji umístit na určené místo. Vždy chraňte svou kočku za použití deky nebo kočičího lůžka - nakonec se z toho stane zvyk a váš mazlíček vás už nebude v práci rušit.

Doporučeno pro domácí zábavu:

Exclusive Urinary | Granulované krmivo pro dospělé kočky s urinálními problémy

Exclusive Urinary je kompletní superprémiové krmivo pro dospělé kočky s urinálními problémy. Speciální složení krmiva snižuje pH moči. Díky nízkému obsahu hořčíku, vápníku, fosforu a přidaným brusinkám pomáhá krmivo udržet moč koček zdravou.
ph_low
Nízké pH
mg_low
Nízký obsah hořčíku
Bílkoviny: 26.0%
Obsah tuku: 20.0%
Podívejte se

Exclusive Lyster Care | Granulované krmivo pro aktivní kočky s citlivou kůží

Exlusive Lyster Care je krmivo vyvinuté pro dospělé kočky se zvýšenou aktivitou a citlivou pokožkou. Nejkvalitnější ingredience pro vaši kočku.
healthy_shiny_coat
Zdravá a lesklá srst
energy_plus
Vyšší potřeba energie
Bílkoviny: 32.0%
Obsah tuku: 21.0%
Podívejte se

Čas na hraní

Když pracujete z domova, nemůžete zapomenout na dobu hraní. Hraní s vaší kočkou vytváří pro vašeho mazlíčka skvělou příležitost využít energii, kterou hromadí po celý den. Jakmile se kočka po hraní unaví, je mnohem méně pravděpodobné, že vás bude rušit během pracovní doby. Do své sbírky můžete vždy přidat nové hračky, nejlépe ty, do kterých můžete schovat pamlsky pro svého mazlíčka. Obvykle udrží vaši kočku zájem déle než běžná hračka. Pokud si potřebujete během práce odpočinout, můžete tento čas vždy strávit hraním se svou kočkou. Mějte po ruce hračku a když máte chuť si odpočinout, jednoduše ji popadněte a strávte nějaký čas se svým mazlíčkem. Vaše kočka ocení pozornost a během pracovního dne budete odpočívat.

Další zábavné produkty bezpečné pro vnitřní použití:

Exclusive Lyster Care, 2 kg | Granulované krmivo pro aktivní kočky s citlivou kůží

S vysokým obsahem bílkovin a tuků pro uspokojení potřeb aktivních koček

349,00 Kč

Exclusive Urinary, 2 kg | Granulované krmivo pro dospělé kočky s urinálními problémy

Snižuje pH moči a obsahuje nízký obsah hořčíku

329,00 Kč

Bestseller

Exclusive Sterilised, 2 kg | Granulované krmivo pro sterilizované, kastrované a méně aktivní kočky

S nižším obsahem tuku pomáhá omezit nadměrný nárůst hmotnosti

329,00 Kč

Husse šťastní mazlíčci!

 

Radek Koňařík

Jsme moc spokojeni. Naše britská číča je od té doby co ji krmíme granulemi Husse vitálnější a má hezčí srst. Je prostě znát, že to není nacpané obilninami. Super je i to, že to nemusím nikde shánět a tahat domů, pán nám to vozí až do bytu!

Jiří Macek

Jsem maximálně spokojený. Zavolám a granule mám ten den doma a k tomu super cena za odběr. A i nějaké dárečky dostávám. Když jsme měli štěňata tak jsme dostali startovací balíčky ve kterých bylo plno úžasných věcí. Jako chovatel Border a Parson teriérů můžu jen doporučit.

Jsme oceněni

Přidejte se k nám!

Měj flexibilní pracovní dobu a vydělávej díky vlastnímu byznysu!

Pracuj s námi

Husse – Švédské krmivo pro psy, kočky a koně

Husse je švédský výrobce krmiv pro psy, kočky a koně s více než 30 letou zkušeností na trhu. Hlavním cílem společnosti Husse je podpora zdravého životního stylu domácích zvířat. Veškerá krmiva, pamlsky a doplňky Husse jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších a pečlivě vybraných surovin. Všechny produkty se vyrábí podle tradičních skandinávských receptur a výrobní linky podléhají trvalé veterinární kontrole. Kromě kvality produktů Husse to rovněž zahrnuje i kvalitu služeb.

Distributoři společnosti Husse jsou důkladně proškoleni v oblasti výživy zvířat a rádi Vám pomohou s výběrem správné stravy pro Vašeho psa, kočku nebo koně.

Výrobky Husse nehledejte v tradiční prodejní síti – dodáváme je přímo z továrny zákazníkovi, takže můžeme nabídnout výrobky nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny. Krmivo Husse lze vždy objednat s dodáním až k Vám domů.

Vše, co potřebujete pro svého mazlíčka, najdete na jednom místě

V nabídce společnosti Husse najdete vše, co Váš mazlíček potřebuje. Naše suché krmivo pro psy a kočky je skvělým základem jejich stravy – je přizpůsobená jejich potřebám, velikostí plemena i životní fázi.

Máte psa nebo kočku se speciálními nutričními potřebami? Vyvinuli jsme i krmiva pro speciální potřeby mazlíčků, jako je citlivé zažívací ústrojí nebo alergie na potraviny. V nabídce máme i speciální krmiva pro mazlíčky po kastraci nebo se sklonem k nadváze.

Hledáte hračky pro psy a kočky? Hračky Husse jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, jsou odolné a poskytnou Vašemu mazlíčku hodiny kvalitní zábavy.

Zdravou a přirozenou stravu svého psa, kočky nebo koně můžete zpestřit chutnými pochoutkami. Pochoutky pro psy, kočky a koně jsou chutným doplňkem jejich stravy a velkou odměnou během tréninku.

Hodily by se Vám produkty určené k péči o Vašeho mazlíčka? Nabízíme i šampony, ošetřující kosmetiku, oleje a krémy, se kterými se postaráte o krásný a zdravý vzhled Vašeho psa, kočky nebo koně.