Nevíte, jaké krmivo pro svého mazlíčka vybrat – odpovězte na pár jednoduchých otázek a řiďte se našimi doporučeními >>

Štěně doma - dobrý začátek Husse

Udělali jste důležité rozhodnutí a vybrali jste si svého chlupatého přítele. Nyní začíná nejdůležitější fáze života vašeho štěněte.

Během prvního roku svého života vyžadují štěňata zvláštní péči, aby bylo zajištěno jejich skvělé zdraví a správná fyzická forma pro nadcházející roky. Správný trénink, péče a zdravá strava od samého začátku jsou investicí do budoucnosti vašeho psa, která se vyplatí se skvělým tvarem vašeho mazlíčka a dobrým chováním v každé situaci v každodenním životě vašeho psa.Během prvního roku svého života vyžadují štěňata zvláštní péči, aby bylo zajištěno jejich skvělé zdraví a správná fyzická forma pro nadcházející roky. Správný trénink, péče a zdravá strava od samého začátku jsou investicí do budoucnosti vašeho psa, která se vyplatí se skvělým tvarem vašeho mazlíčka a dobrým chováním v každé situaci v každodenním životě vašeho psa.

Doporučeno pro štěňata (štěňata milují):

Valp Plus | Granulované bezlepkové krmivo pro štěňata

Valp Plus je bezlepkové krmivo doporučené pro štěňata s citlivým zažívacím systémem anebo nesnášenlivostí lepku. Je bohatý na rostlinnou vlákninu, celulózu a psyllium, které stimulují peristaltiku střev a podporují jejich zdraví. Klinoptilolit obsažený v potravinách je minerál, který reguluje konzistenci stolice a zlepšuje trávení.
flora_stimuli
Podpora střevní mikroflóry
wheat_gluten_free
Bez lepku a obilovin
Velikost plemene: Pro všechny velikosti psů
Bílkoviny: 29.0% (80% Živočisné bílkoviny z celkového obsahu bílkovin)
Obsah tuku: 18.0%
Podívejte se

Sensitive Valp Digest | Hypoalergenní krmivo pro štěňata s citlivým zažíváním

Hlavním zdrojem bílkovin ve Valp Digest je jehněčí maso. Toto krmivo neobsahuje lepek a je určeno pro štěňata s citlivou trávicí soustavou nebo intolerancí lepku. Obsahuje klinoptilolit, minerál, který pomáhá udržovat správnou konzistenci stolice a podporuje trávení.
flora_stimuli
Podpora střevní mikroflóry
gluten_free
Bez lepku
Velikost plemene: Pro všechny velikosti psů
Bílkoviny: 26.0% (75% Živočisné bílkoviny z celkového obsahu bílkovin)
Obsah tuku: 15.0%
Podívejte se

Valp Mini | Granulované krmivo pro štěňata malých plemen

Kompletní krmivo pro štěňata od 4 týdnů a březí a kojící feny malých plemen. Má vysoký obsah živočišných bílkovin, vlákniny, vitamínů, minerálů a antioxidantů – tokoferolů. Neobsahuje mléko, cukr, sóju ani umělá barviva a konzervační látky. Krmivo je konzervováno vitamínem C.
flora_stimuli
Podpora střevní mikroflóry
energy_plus
Vyšší potřeba energie
Velikost plemene: Malé plemena psů
Bílkoviny: 32.0% (84% Živočisné bílkoviny z celkového obsahu bílkovin)
Obsah tuku: 20.5%
Podívejte se

Valp Maxi | Granulované krmivo pro štěňata velkých plemen

Valp Maxi je superprémiové krmivo, které poskytuje dostatek důležitých živin, vitamínů a minerálů, potřebných v době růstu štěněte. Valp Maxi je vhodné pro štěňata od 3 týdnů do dospělosti. Velikost a tvar granulí je přizpůsobený štěňatům velkých plemen. Valp Maxi obsahuje 1000 mg/kg glukosaminu a chondroitinu pro podporu správného fungování kloubů. Neobsahuje barviva a konzervační látky.
flora_stimuli
Podpora střevní mikroflóry
mobility
Pohyblivost
Velikost plemene: Velké plemena psů
Bílkoviny: 29.0% (81% Živočisné bílkoviny z celkového obsahu bílkovin)
Obsah tuku: 18.0%
Podívejte se

Poprvé v novém domě

Než své nové štěně přivedete domů, ujistěte se, že je vše připraveno a nic vás nepřekvapí. Řekněte všem členům své rodiny, zejména těm nejmladším, že pes potřebuje nějaký čas, aby si zvykl na nové prostředí. První den v novém domově je pro štěně dost stresující, takže byste měli svému domácímu mazlíčku dát čas na přizpůsobení se nové situaci. Dopřejte svému štěně čas, než představíte další členy rodiny nebo přátele - nejlepší je učinit, když je váš pes ve svém novém prostoru plně v pohodlí.
Zjistěte více o:

Základní vybavení pro štěně

Poskytněte svému novému rodinnému příslušníkovi patřičné základní vybavení. Připravte si postýlku pro psy, misky a hračky a ukažte svému psovi, kde je kde spát, kde je krmivo a voda a co lze během hry použít. Na Husse najdete vše potřebné, včetně suchého krmiva pro štěňata z řady Valp, misek na jídlo, psího lůžka, hraček, štětce, šamponu a tašek na vyzvednutí.
Zjistěte více o:

Vývoj štěněte

Fyzický i duševní vývoj vašeho psa je dynamický proces. Vhodný tréninkový režim a správně zvolený trénink posílí vaše pouto a dodá vašemu štěně pocit stability. Je nutné naučit vaše štěně od jeho nejranějších dnů všechny potřebné povely a vhodné chování kolem domu a ostatních členů rodiny, zvířecích i lidských.
Zjistěte více o:

Zdraví a péče

Na domácího psa si zvykněte: kontrola zubů, tlap, drápů, nehtů a uší. To zabrání tomu, aby se vaše štěně nikdy necítilo nejistě nebo nepohodlně, jakmile budete muset zkontrolovat jeho hygienu nebo zdraví. Zkontrolujte, zda je nos vašeho štěněte vlhký, oči čisté, bez hlenů v rozích nebo nadměrného zalévání. Kolem 4. měsíce začnou vypadávat mléčné zuby štěňat. Během této doby pravidelně kontrolujte zuby a dásně štěněte - zuby by měly být bílé a lesklé a dásně růžové bez červeného kruhu kolem spodní části zubů. Vyšetření uší jsou nesmírně důležitá, zejména u plemen psů, které mají uši. Ušní kanál musí být suchý a čistý. Sledujte hmotnost štěněte a tělesnou teplotu, protože jakékoli abnormality mohou být známkou základního zdravotního problému.
Zjistěte více o:

Nejlepší utkání pro štěňata:

Valp Plus, 2 kg | Granulované bezlepkové krmivo pro štěňata

S vitamíny, minerály a antioxidanty pro zdravý imunitní systém

329,00 Kč

Husse šťastní mazlíčci!

 

Radek Koňařík

Jsme moc spokojeni. Naše britská číča je od té doby co ji krmíme granulemi Husse vitálnější a má hezčí srst. Je prostě znát, že to není nacpané obilninami. Super je i to, že to nemusím nikde shánět a tahat domů, pán nám to vozí až do bytu!

Jiří Macek

Jsem maximálně spokojený. Zavolám a granule mám ten den doma a k tomu super cena za odběr. A i nějaké dárečky dostávám. Když jsme měli štěňata tak jsme dostali startovací balíčky ve kterých bylo plno úžasných věcí. Jako chovatel Border a Parson teriérů můžu jen doporučit.

Jsme oceněni

Přidejte se k nám!

Měj flexibilní pracovní dobu a vydělávej díky vlastnímu byznysu!

Pracuj s námi

Husse – Švédské krmivo pro psy, kočky a koně

Husse je švédský výrobce krmiv pro psy, kočky a koně s více než 30 letou zkušeností na trhu. Hlavním cílem společnosti Husse je podpora zdravého životního stylu domácích zvířat. Veškerá krmiva, pamlsky a doplňky Husse jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších a pečlivě vybraných surovin. Všechny produkty se vyrábí podle tradičních skandinávských receptur a výrobní linky podléhají trvalé veterinární kontrole. Kromě kvality produktů Husse to rovněž zahrnuje i kvalitu služeb.

Distributoři společnosti Husse jsou důkladně proškoleni v oblasti výživy zvířat a rádi Vám pomohou s výběrem správné stravy pro Vašeho psa, kočku nebo koně.

Výrobky Husse nehledejte v tradiční prodejní síti – dodáváme je přímo z továrny zákazníkovi, takže můžeme nabídnout výrobky nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny. Krmivo Husse lze vždy objednat s dodáním až k Vám domů.

Vše, co potřebujete pro svého mazlíčka, najdete na jednom místě

V nabídce společnosti Husse najdete vše, co Váš mazlíček potřebuje. Naše suché krmivo pro psy a kočky je skvělým základem jejich stravy – je přizpůsobená jejich potřebám, velikostí plemena i životní fázi.

Máte psa nebo kočku se speciálními nutričními potřebami? Vyvinuli jsme i krmiva pro speciální potřeby mazlíčků, jako je citlivé zažívací ústrojí nebo alergie na potraviny. V nabídce máme i speciální krmiva pro mazlíčky po kastraci nebo se sklonem k nadváze.

Hledáte hračky pro psy a kočky? Hračky Husse jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, jsou odolné a poskytnou Vašemu mazlíčku hodiny kvalitní zábavy.

Zdravou a přirozenou stravu svého psa, kočky nebo koně můžete zpestřit chutnými pochoutkami. Pochoutky pro psy, kočky a koně jsou chutným doplňkem jejich stravy a velkou odměnou během tréninku.

Hodily by se Vám produkty určené k péči o Vašeho mazlíčka? Nabízíme i šampony, ošetřující kosmetiku, oleje a krémy, se kterými se postaráte o krásný a zdravý vzhled Vašeho psa, kočky nebo koně.