Nevíte, jaké krmivo pro svého mazlíčka vybrat – odpovězte na pár jednoduchých otázek a řiďte se našimi doporučeními >>

Psí základy - co byste měli obejít?

Štěně

Jakmile se rozhodnete koupit nebo adoptovat psa, musíte si připravit všechny psí potřeby, které bude váš mazlíček každý den používat. Jaké položky by měly být považovány za nezbytné pro psy?

Misky na jídlo

Začněme základy - váš pes potřebuje misky na jídlo. Jaké jsou zřetelné příznaky kvalitní misky na jídlo? Měl by být vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které usnadňují jeho čištění, tj. Z kovu nebo keramiky. Miska na dobré jídlo by měla být vhodná pro velikost vašeho psa - ne příliš malá a příliš velká. Jí váš pes příliš rychle a zažívá nadýmání? Získejte štěně misku na pomalé krmení.

Jídlo

Buďme upřímní, ani ty nejkrásnější misky na jídlo nejsou nic bez chutného jídla uvnitř. Zdravé a kompletní krmivo pro vašeho psa je nezbytné pro udržení vašeho mazlíčka v dobré kondici. Vždy volte vzorec, který vyhovuje individuálním potřebám vašeho psa - vyberte si dietu, která je vyrobena speciálně pro konkrétní velikost psa, nutriční potřeby nebo preference chuti.

Obojek a vodítko

Při každodenních procházkách potřebujete obojek a vodítko, které vydrží. Pokud se nechcete každou sezónu podrobit nákupu nového obojku a vodítka, vyberte si kvalitní výrobky vyrobené z vysoce kvalitních materiálů - kožený obojek a vodítko jsou vždy skvělou volbou. Od samého začátku svého psa naučte, že vodítko není hračka - nenechte své štěně žvýkat ani ho tahat.

Doporučený startovací balíček pro vaše štěně:

Opus Farm | Bezlepkové granulované krmivo pro pro psy s citlivým trávením a alergiemi

Opus Farm obsahuje kuřecí maso a brambory a je vhodné i pro psy s citlivým trávením, kožními problémy a alergiemi. Obsahuje suroviny nejvyšší kvality. Bez barviv, konzervantů, lepků a obilovin.
grain_free
Bez obilovin
mono_protein
Jediný zdroj živočišných bílkovin
Velikost plemene: Všechny velikosti psů
Bílkoviny: 38.0% (84% Živočisné bílkoviny z celkového obsahu bílkovin)
Obsah tuku: 20.0%
Podívejte se

Opus Lynx | Bezlepkové granulované krmivo pro dospělé kočky

Opus Lynx obsahuje kuře a brambory a je kompletní krmivo pro kočky. Bezobilninová receptura bohatá na živočišné bílkoviny inspirovaná potravou divokých koček. Vhodné pro kočky, jejichž majitelé upřednostňují bezobilné receptury.
grain_free
Bez obilovin
gluten_free
Bez lepku
Bílkoviny: 40.0% (90% Živočisné bílkoviny z celkového obsahu bílkovin)
Obsah tuku: 20.0%
Podívejte se

Postel pro domácí mazlíčky

Pes musí mít postel. Dokonce i když máte v plánu nechat psa na nábytku po celém domě, dejte svému mazlíčkovi pořádnou postel. Postel pro domácí mazlíčky není jen místem, kde může váš pes sám spát, ale funguje také jako bezpečné místo, kde vaše štěně může schovávat své hračky, hrát si, když se mu chce, nebo se jednoduše obývat.

Hračky

Nenechte svého psa, aby se nudil. Doba hraní se štěnětem je čas, kdy můžete posílit své pouto a pracovat na fyzické aktivitě svého psa. Hračky pro psy dávají štěně příležitost aktivně trávit čas samostatně a mohou být velkou motivací k tomu, aby se váš starší nebo línější pes hýbal. Pamatujte, že hračka musí být pro vašeho psa vhodná - příliš malá hračka může představovat nebezpečí udušení, zatímco velké a těžké hračky mohou způsobit bolest, jsou-li podávány menším štěňatům se slabšími čelistmi.

Další produkty pro štěňata:

Bestseller

349,00 Kč

1 549,00 Kč

Bestseller

Sensitive Valp Digest, 7 kg | Hypoalergenní krmivo pro štěňata s citlivým zažíváním

Obsahuje rostlinnou vlákninu a frukto-oligosacharidy na podporu trávení

999,00 Kč

Husse šťastní mazlíčci!

 

Radek Koňařík

Jsme moc spokojeni. Naše britská číča je od té doby co ji krmíme granulemi Husse vitálnější a má hezčí srst. Je prostě znát, že to není nacpané obilninami. Super je i to, že to nemusím nikde shánět a tahat domů, pán nám to vozí až do bytu!

Jiří Macek

Jsem maximálně spokojený. Zavolám a granule mám ten den doma a k tomu super cena za odběr. A i nějaké dárečky dostávám. Když jsme měli štěňata tak jsme dostali startovací balíčky ve kterých bylo plno úžasných věcí. Jako chovatel Border a Parson teriérů můžu jen doporučit.

Jsme oceněni

Přidejte se k nám!

Měj flexibilní pracovní dobu a vydělávej díky vlastnímu byznysu!

Pracuj s námi

Husse – Švédské krmivo pro psy, kočky a koně

Husse je švédský výrobce krmiv pro psy, kočky a koně s více než 30 letou zkušeností na trhu. Hlavním cílem společnosti Husse je podpora zdravého životního stylu domácích zvířat. Veškerá krmiva, pamlsky a doplňky Husse jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších a pečlivě vybraných surovin. Všechny produkty se vyrábí podle tradičních skandinávských receptur a výrobní linky podléhají trvalé veterinární kontrole. Kromě kvality produktů Husse to rovněž zahrnuje i kvalitu služeb.

Distributoři společnosti Husse jsou důkladně proškoleni v oblasti výživy zvířat a rádi Vám pomohou s výběrem správné stravy pro Vašeho psa, kočku nebo koně.

Výrobky Husse nehledejte v tradiční prodejní síti – dodáváme je přímo z továrny zákazníkovi, takže můžeme nabídnout výrobky nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny. Krmivo Husse lze vždy objednat s dodáním až k Vám domů.

Vše, co potřebujete pro svého mazlíčka, najdete na jednom místě

V nabídce společnosti Husse najdete vše, co Váš mazlíček potřebuje. Naše suché krmivo pro psy a kočky je skvělým základem jejich stravy – je přizpůsobená jejich potřebám, velikostí plemena i životní fázi.

Máte psa nebo kočku se speciálními nutričními potřebami? Vyvinuli jsme i krmiva pro speciální potřeby mazlíčků, jako je citlivé zažívací ústrojí nebo alergie na potraviny. V nabídce máme i speciální krmiva pro mazlíčky po kastraci nebo se sklonem k nadváze.

Hledáte hračky pro psy a kočky? Hračky Husse jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, jsou odolné a poskytnou Vašemu mazlíčku hodiny kvalitní zábavy.

Zdravou a přirozenou stravu svého psa, kočky nebo koně můžete zpestřit chutnými pochoutkami. Pochoutky pro psy, kočky a koně jsou chutným doplňkem jejich stravy a velkou odměnou během tréninku.

Hodily by se Vám produkty určené k péči o Vašeho mazlíčka? Nabízíme i šampony, ošetřující kosmetiku, oleje a krémy, se kterými se postaráte o krásný a zdravý vzhled Vašeho psa, kočky nebo koně.