Nevíte, jaké krmivo pro svého mazlíčka vybrat – odpovězte na pár jednoduchých otázek a řiďte se našimi doporučeními >>

Bezpečné hračky pro vašeho psa - jak si je vybrat?

Psi Zábava

Doba hry je nesmírně důležitou součástí rutiny vašeho psa. Je to úžasná příležitost, jak svého psa rozhýbat a přemýšlet. Doba hraní vám umožní posílit vaše pouto a naučit vašeho psa novým dovednostem a trikům. Neexistuje nic jako jedna hračka, která by vyhovovala všem potřebám psů. Každý pes má jinou velikost, může mít silnější nebo slabší čelisti nebo jiné preference. Pokud chcete, aby se váš pes během hry zabýval, ujistěte se, že jste našli tu správnou hračku pro svého psího kamaráda.

Proč psi potřebují hračky?

Pro vaše zvědavé štěně může být jakýkoli předmět kolem domu, zejména vaše osobní věci, zajímavou hračkou. Pokud nechcete, aby váš pes zničil všechny vaše věci, dejte mu na hraní své vlastní hračky. Nezapomeňte nikdy svému psovi nedat své staré věci na hraní - váš pes nevidí rozdíl mezi starým párem žabek a zbrusu novým. Nenechte svého psa hrát si s vašimi věcmi, protože by to mohlo vytvořit špatný zvyk, který bude těžké později prolomit.

Na velikosti záleží

Dobrá hračka pro psa nemůže být ani příliš velká, ani příliš malá. Musí to být správné. Příliš malá hračka může představovat nebezpečí udušení, zatímco příliš velké hračky mohou být nepohodlné nebo dokonce způsobovat bolest v čelisti, zejména u menších psů. U menších plemen psů se liší nejen velikost, ale i hmotnost. Malý pes se slabými čelistmi se jen těžko snaží sebrat těžkou a tvrdou hračku.

Věk může změnit

Rychle si uvědomíte, že štěně plné energie bude vyžadovat jinou hračku než starší pes. Energická štěňata budou potřebovat robustní hračky, které se po týdnu neroztrhají na kusy. Pro vaše starší štěně si můžete vybrat měkčí a menší hračky, které budou šetrnější k citlivým dásním a zubům staršího psa. Měkké gumové kuličky jsou obvykle skvělou volbou pro starší psy, i když jsou menšího plemene.

Doporučené pro zábavu s vaším psem:

Opus Lynx | Bezlepkové granulované krmivo pro dospělé kočky

Opus Lynx obsahuje kuře a brambory a je kompletní krmivo pro kočky. Bezobilninová receptura bohatá na živočišné bílkoviny inspirovaná potravou divokých koček. Vhodné pro kočky, jejichž majitelé upřednostňují bezobilné receptury.
grain_free
Bez obilovin
gluten_free
Bez lepku
Bílkoviny: 40.0% (90% Živočisné bílkoviny z celkového obsahu bílkovin)
Obsah tuku: 20.0%
Podívejte se

Opus Farm | Bezlepkové granulované krmivo pro pro psy s citlivým trávením a alergiemi

Opus Farm obsahuje kuřecí maso a brambory a je vhodné i pro psy s citlivým trávením, kožními problémy a alergiemi. Obsahuje suroviny nejvyšší kvality. Bez barviv, konzervantů, lepků a obilovin.
grain_free
Bez obilovin
mono_protein
Jediný zdroj živočišných bílkovin
Velikost plemene: Všechny velikosti psů
Bílkoviny: 38.0% (84% Živočisné bílkoviny z celkového obsahu bílkovin)
Obsah tuku: 20.0%
Podívejte se

Individuální preference

Každý pes může mít individuální preference, pokud jde o typ hračky, který si vybere. U některých špičáků obvykle fungují interaktivní hračky, zatímco jiná štěňata se mohou rozhodnout pro klasický míč nebo frisbee. Váš pes může být posedlý taháním za lano nebo může raději žvýkat své hračky. Pokud nevíte, s čím je váš pes nejpohodlnější, vyberte mu několik různých hraček a zjistěte, která z nich bude nejvíce využívána.

Další produkty pro aktivní psy:

Bestseller

349,00 Kč

1 549,00 Kč

Bestseller

Sensitive Valp Digest, 7 kg | Hypoalergenní krmivo pro štěňata s citlivým zažíváním

Obsahuje rostlinnou vlákninu a frukto-oligosacharidy na podporu trávení

999,00 Kč

Husse šťastní mazlíčci!

 

Radek Koňařík

Jsme moc spokojeni. Naše britská číča je od té doby co ji krmíme granulemi Husse vitálnější a má hezčí srst. Je prostě znát, že to není nacpané obilninami. Super je i to, že to nemusím nikde shánět a tahat domů, pán nám to vozí až do bytu!

Jiří Macek

Jsem maximálně spokojený. Zavolám a granule mám ten den doma a k tomu super cena za odběr. A i nějaké dárečky dostávám. Když jsme měli štěňata tak jsme dostali startovací balíčky ve kterých bylo plno úžasných věcí. Jako chovatel Border a Parson teriérů můžu jen doporučit.

Jsme oceněni

Přidejte se k nám!

Měj flexibilní pracovní dobu a vydělávej díky vlastnímu byznysu!

Pracuj s námi

Husse – Švédské krmivo pro psy, kočky a koně

Husse je švédský výrobce krmiv pro psy, kočky a koně s více než 30 letou zkušeností na trhu. Hlavním cílem společnosti Husse je podpora zdravého životního stylu domácích zvířat. Veškerá krmiva, pamlsky a doplňky Husse jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších a pečlivě vybraných surovin. Všechny produkty se vyrábí podle tradičních skandinávských receptur a výrobní linky podléhají trvalé veterinární kontrole. Kromě kvality produktů Husse to rovněž zahrnuje i kvalitu služeb.

Distributoři společnosti Husse jsou důkladně proškoleni v oblasti výživy zvířat a rádi Vám pomohou s výběrem správné stravy pro Vašeho psa, kočku nebo koně.

Výrobky Husse nehledejte v tradiční prodejní síti – dodáváme je přímo z továrny zákazníkovi, takže můžeme nabídnout výrobky nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny. Krmivo Husse lze vždy objednat s dodáním až k Vám domů.

Vše, co potřebujete pro svého mazlíčka, najdete na jednom místě

V nabídce společnosti Husse najdete vše, co Váš mazlíček potřebuje. Naše suché krmivo pro psy a kočky je skvělým základem jejich stravy – je přizpůsobená jejich potřebám, velikostí plemena i životní fázi.

Máte psa nebo kočku se speciálními nutričními potřebami? Vyvinuli jsme i krmiva pro speciální potřeby mazlíčků, jako je citlivé zažívací ústrojí nebo alergie na potraviny. V nabídce máme i speciální krmiva pro mazlíčky po kastraci nebo se sklonem k nadváze.

Hledáte hračky pro psy a kočky? Hračky Husse jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, jsou odolné a poskytnou Vašemu mazlíčku hodiny kvalitní zábavy.

Zdravou a přirozenou stravu svého psa, kočky nebo koně můžete zpestřit chutnými pochoutkami. Pochoutky pro psy, kočky a koně jsou chutným doplňkem jejich stravy a velkou odměnou během tréninku.

Hodily by se Vám produkty určené k péči o Vašeho mazlíčka? Nabízíme i šampony, ošetřující kosmetiku, oleje a krémy, se kterými se postaráte o krásný a zdravý vzhled Vašeho psa, kočky nebo koně.