Nevíte, jaké krmivo pro svého mazlíčka vybrat – odpovězte na pár jednoduchých otázek a řiďte se našimi doporučeními >>

Jak zorganizovat hraní se psem doma?

ZábavaUdržování

Jak se zhoršuje počasí, teploty klesají a den se zkracuje, hraní venku se svými psy je stále nepříjemnější. Na podzim a v zimě je snadné zkrátit si každodenní procházky a vynechat hraní v lese nebo v parku. Navzdory špatnému počasí zůstávají energetické hladiny našich psích přátel stejné jako na jaře nebo v létě. Psi zbavení obvyklého množství fyzické aktivity mohou být rychle frustrovaní, což může dokonce vést k destruktivnímu chování v okolí domu. Jak organizovat čas hraní pro svého psa doma?

Čas na běh

Některá plemena psů jsou vysoce aktivní a vyžadují značné množství fyzické aktivity, aby spálily své obrovské zásoby energie. Ve větším domě je docela snadné najít místo, kde by váš pes pobíhal, ale co můžete dělat v malém bytě? Používejte nábytek a pamlsky ve svůj prospěch. Pomocí židlí, stolů, polštářů nebo taburetů můžete svému psovi vytvořit provizorní překážkovou dráhu. Schovejte pamlsky svého psa mezi nábytek a nechte je, aby je hledal váš mazlíček. Můžete se dokonce pokusit povzbudit svého psa, aby prošel překážkovou dráhou tím, že mu nabídnete jeho oblíbenou hračku.

„Pomocí židlí, stolů, polštářů nebo taburetů můžete svému psovi vytvořit provizorní překážkovou dráhu“

Poutavá hrací doba

Pamlsky mohou být během hraní velmi užitečné v mnoha ohledech. Hračky Come and Play jsou navrženy tak, abyste do nich mohli schovat svačiny nebo suché krmivo pro psy. Když si váš pes hraje s hračkou, může se setkat s chutnými odměnami. Je to skvělý způsob, jak přimět vašeho psa hrát si s novou hračkou, a také poskytuje vašemu psovi tolik potřebnou mentální stimulaci.

Přetahování lanem

Nechte čas hraní se stát novou výzvou pro vaše štěně. Rutina a opakování mohou i z nejzábavnější činnosti udělat nudný úkol. Je důležité diverzifikovat rutinu hry, zvláště když váš pes nedostává další stimulaci z vnějšího světa. Místo neustálého hraní aportu se svým psem zkuste trochu zápasit. Držte psí hračku pevně v ruce a nabídněte ji štěněti, ať vám ji zkusí vzít. Jakmile má váš pes hračku, pokuste se ji od něj dostat. Nejlepší hračkou pro tuto konkrétní aktivitu by byla lanová hračka - můžete pohodlně držet oba konce hračky a hrát si přetahovanou.

It’s vital to diversify your playtime routine, especially when your dog doesn’t get the additional stimulation from the outside world.

Doporučeno pro zábavu doma:

Opus Farm | Bezlepkové granulované krmivo pro pro psy s citlivým trávením a alergiemi

Opus Farm obsahuje kuřecí maso a brambory a je vhodné i pro psy s citlivým trávením, kožními problémy a alergiemi. Obsahuje suroviny nejvyšší kvality. Bez barviv, konzervantů, lepků a obilovin.
grain_free
Bez obilovin
mono_protein
Jediný zdroj živočišných bílkovin
Velikost plemene: Všechny velikosti psů
Bílkoviny: 38.0% (84% Živočisné bílkoviny z celkového obsahu bílkovin)
Obsah tuku: 20.0%
Podívejte se

Opus Lynx | Bezlepkové granulované krmivo pro dospělé kočky

Opus Lynx obsahuje kuře a brambory a je kompletní krmivo pro kočky. Bezobilninová receptura bohatá na živočišné bílkoviny inspirovaná potravou divokých koček. Vhodné pro kočky, jejichž majitelé upřednostňují bezobilné receptury.
grain_free
Bez obilovin
gluten_free
Bez lepku
Bílkoviny: 40.0% (90% Živočisné bílkoviny z celkového obsahu bílkovin)
Obsah tuku: 20.0%
Podívejte se

Možná schovat a hledat?

Se svým psem můžete hrát na schovávanou dvěma způsoby. V prvním scénáři bude váš pes hledat svou oblíbenou hračku. Dopřejte svému psovi „Zůstaň!“ poručte nebo někoho požádejte, aby vaše štěně přidržel. Ukažte svému psovi hračku a předstírejte, že ji schováváte na několika místech v místnosti. Jakmile vyberete dobré místo, dejte svému psovi „Hledej!“ příkaz. Ve druhém scénáři vás bude hledat váš pes. Znovu začněte tím, že svému psovi dáte „Zůstaň!“ rozkaz a odejdi z místnosti. Najděte si dobré útočiště a nechte svého psa, aby vás našel, aniž byste mu cokoli naznačoval. Nevolejte psa, nevydávejte žádné zvuky. Jakmile váš pes najde, vesele ho pozdravíte a za odměnu mu nabídnete svačinu. Pamatujte, že doba hraní se psem pomáhá posílit pouto mezi vámi. Nikdy nezanedbávejte svůj každodenní herní čas. Není to jen tolik potřebná fyzická aktivita, ale také důležitá součást mentální stimulace vašeho psa. I když neopustíte dům, musíte svému psovi poskytnout zábavné a kreativní aktivity, se kterými můžete trávit čas.

Další zábavné výrobky bezpečné pro vnitřní použití:

Bestseller

349,00 Kč

1 549,00 Kč

Bestseller

Sensitive Valp Digest, 7 kg | Hypoalergenní krmivo pro štěňata s citlivým zažíváním

Obsahuje rostlinnou vlákninu a frukto-oligosacharidy na podporu trávení

999,00 Kč

Husse šťastní mazlíčci!

 

Radek Koňařík

Jsme moc spokojeni. Naše britská číča je od té doby co ji krmíme granulemi Husse vitálnější a má hezčí srst. Je prostě znát, že to není nacpané obilninami. Super je i to, že to nemusím nikde shánět a tahat domů, pán nám to vozí až do bytu!

Jiří Macek

Jsem maximálně spokojený. Zavolám a granule mám ten den doma a k tomu super cena za odběr. A i nějaké dárečky dostávám. Když jsme měli štěňata tak jsme dostali startovací balíčky ve kterých bylo plno úžasných věcí. Jako chovatel Border a Parson teriérů můžu jen doporučit.

Jsme oceněni

Přidejte se k nám!

Měj flexibilní pracovní dobu a vydělávej díky vlastnímu byznysu!

Pracuj s námi

Husse – Švédské krmivo pro psy, kočky a koně

Husse je švédský výrobce krmiv pro psy, kočky a koně s více než 30 letou zkušeností na trhu. Hlavním cílem společnosti Husse je podpora zdravého životního stylu domácích zvířat. Veškerá krmiva, pamlsky a doplňky Husse jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších a pečlivě vybraných surovin. Všechny produkty se vyrábí podle tradičních skandinávských receptur a výrobní linky podléhají trvalé veterinární kontrole. Kromě kvality produktů Husse to rovněž zahrnuje i kvalitu služeb.

Distributoři společnosti Husse jsou důkladně proškoleni v oblasti výživy zvířat a rádi Vám pomohou s výběrem správné stravy pro Vašeho psa, kočku nebo koně.

Výrobky Husse nehledejte v tradiční prodejní síti – dodáváme je přímo z továrny zákazníkovi, takže můžeme nabídnout výrobky nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny. Krmivo Husse lze vždy objednat s dodáním až k Vám domů.

Vše, co potřebujete pro svého mazlíčka, najdete na jednom místě

V nabídce společnosti Husse najdete vše, co Váš mazlíček potřebuje. Naše suché krmivo pro psy a kočky je skvělým základem jejich stravy – je přizpůsobená jejich potřebám, velikostí plemena i životní fázi.

Máte psa nebo kočku se speciálními nutričními potřebami? Vyvinuli jsme i krmiva pro speciální potřeby mazlíčků, jako je citlivé zažívací ústrojí nebo alergie na potraviny. V nabídce máme i speciální krmiva pro mazlíčky po kastraci nebo se sklonem k nadváze.

Hledáte hračky pro psy a kočky? Hračky Husse jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, jsou odolné a poskytnou Vašemu mazlíčku hodiny kvalitní zábavy.

Zdravou a přirozenou stravu svého psa, kočky nebo koně můžete zpestřit chutnými pochoutkami. Pochoutky pro psy, kočky a koně jsou chutným doplňkem jejich stravy a velkou odměnou během tréninku.

Hodily by se Vám produkty určené k péči o Vašeho mazlíčka? Nabízíme i šampony, ošetřující kosmetiku, oleje a krémy, se kterými se postaráte o krásný a zdravý vzhled Vašeho psa, kočky nebo koně.