Nevíte, jaké krmivo pro svého mazlíčka vybrat – odpovězte na pár jednoduchých otázek a řiďte se našimi doporučeními >>

Kotě doma - dobrý začátek s Husse

Vše, co potřebujete vědět jako začínající majitel koček. Naučte se základy výživy, zdraví a výcviku vašeho kotěte.

Udělali jste důležité rozhodnutí a vybrali jste si chlupatého přítele. Nyní se musíte připravit na nejdůležitější fázi vašeho vývoje koček. V prvním roce koťata zažívají rychlý fyzický i duševní růst. Množství času, které se rozhodnete věnovat tréninku a péči o kotě, se odráží v jeho fyzickém tvaru a chování v následujících letech.

Doporučeno pro koťata:

Exclusive Kattunge | Granulované krmivo pro koťata

Exclusive Kattunge je vhodné pro koťata od odstavu do 12 měsíců. Receptura s vysokým obsahem živočišných bílkovin a tuků pro podporu zdravého růstu. Vhodné i pro březí a kojící kočky.
growth_plus
Podpora růstu
energy_plus
Vyšší potřeba energie
Bílkoviny: 34%
Obsah tuku: 21%
Podívejte se

Tuna Recipe | Chutná pěna s divokým tuňákem a sušeným bonitem ve vývaru

Chutná pěna ve vývaru s divokým tuňákem a Katsuobushi.
water_intake
Příjem tekutin
grain_free
Bez obilovin
Bílkoviny: 8.48%
Obsah tuku: 1.38%
Podívejte se

Poprvé v novém domě

Jakmile si naplánujete, kdy si koťátko přinesete domů, ujistěte se, že máte vše připraveno. První okamžiky v novém prostředí jsou pro kotě obvykle stresující, takže se ujistěte, že vaše kočkovitá šelma může mít chvilku na prozkoumání podle svých vlastních podmínek. Pro začátečníky ho můžete umístit do jedné konkrétní místnosti - menší prostory jsou mnohem méně zastrašující a může se rychleji cítit pohodlně. Upozorněte svou rodinu, zejména děti - koťata jsou velmi jemná a mazlivá stvoření..
Zjistěte více o:

Výživa kotěte

Koťata procházejí fází rychlého růstu mezi 2. a 6. měsícem svého života. První rok pro mnoho plemen koček je obdobím velkých fyzických změn. Vyvážená strava je základem pro správný růst koťat po odstavení. Energetická náročnost koťat je mnohem vyšší než u dospělých koček, ale denní krmná dávka by měla být rozdělena na častější, ale menší jídla. Pokud krmíte kotě mokrým jídlem, nenechávejte misku s jídlem déle než 30 minut. Mokré krmivo pro koťata má tendenci se při pokojové teplotě poměrně rychle kazit, takže pokud vaše kočkovitá kočka nebude jíst, vložte misku do ledničky a po několika minutách ji znovu položte. Vaše koťátko bude mít nakonec hlad a bude rád jíst.
Zjistěte více o:

Vývoj kotěte

Během prvního roku svého života procházejí koťata fází rychlého fyzického a duševního růstu. Vhodným tréninkem je změna utažení pouta s vaším mazlíčkem i investice do emočně stabilní dospělé kočky. Od prvních dnů je nutné naučit vaše kotě správnému chování doma i vůči jiným zvířatům nebo členům rodiny.
Zjistěte více o:

Zdraví a péče

Nechte svou kočku zvyknout na domácí kontroly. Pravidelně kontrolujte zuby, oči, uši kotěte, podívejte se na tlapky a drápy. Jakmile si vaše kočka zvykne na takové zacházení, bude se během návštěvy u veterináře chovat mnohem lépe. Nos kotě by měl být studený, oči jasné a čisté, bez roztržení nebo hlenu v rozích. Do 6. měsíce by vaše kotě mělo mít již všechny své druhé zuby, proto zkontrolujte, zda jsou zuby bílé a lesklé a zda jsou růžová bez tmavších prstenců lemujících spodní část zubů.
Zjistěte více o:

Husse šťastní mazlíčci!

 

Radek Koňařík

Jsme moc spokojeni. Naše britská číča je od té doby co ji krmíme granulemi Husse vitálnější a má hezčí srst. Je prostě znát, že to není nacpané obilninami. Super je i to, že to nemusím nikde shánět a tahat domů, pán nám to vozí až do bytu!

Jiří Macek

Jsem maximálně spokojený. Zavolám a granule mám ten den doma a k tomu super cena za odběr. A i nějaké dárečky dostávám. Když jsme měli štěňata tak jsme dostali startovací balíčky ve kterých bylo plno úžasných věcí. Jako chovatel Border a Parson teriérů můžu jen doporučit.

Jsme oceněni

Přidejte se k nám!

Měj flexibilní pracovní dobu a vydělávej díky vlastnímu byznysu!

Pracuj s námi

Husse – Švédské krmivo pro psy, kočky a koně

Husse je švédský výrobce krmiv pro psy, kočky a koně s více než 30 letou zkušeností na trhu. Hlavním cílem společnosti Husse je podpora zdravého životního stylu domácích zvířat. Veškerá krmiva, pamlsky a doplňky Husse jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších a pečlivě vybraných surovin. Všechny produkty se vyrábí podle tradičních skandinávských receptur a výrobní linky podléhají trvalé veterinární kontrole. Kromě kvality produktů Husse to rovněž zahrnuje i kvalitu služeb.

Distributoři společnosti Husse jsou důkladně proškoleni v oblasti výživy zvířat a rádi Vám pomohou s výběrem správné stravy pro Vašeho psa, kočku nebo koně.

Výrobky Husse nehledejte v tradiční prodejní síti – dodáváme je přímo z továrny zákazníkovi, takže můžeme nabídnout výrobky nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny. Krmivo Husse lze vždy objednat s dodáním až k Vám domů.

Vše, co potřebujete pro svého mazlíčka, najdete na jednom místě

V nabídce společnosti Husse najdete vše, co Váš mazlíček potřebuje. Naše suché krmivo pro psy a kočky je skvělým základem jejich stravy – je přizpůsobená jejich potřebám, velikostí plemena i životní fázi.

Máte psa nebo kočku se speciálními nutričními potřebami? Vyvinuli jsme i krmiva pro speciální potřeby mazlíčků, jako je citlivé zažívací ústrojí nebo alergie na potraviny. V nabídce máme i speciální krmiva pro mazlíčky po kastraci nebo se sklonem k nadváze.

Hledáte hračky pro psy a kočky? Hračky Husse jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, jsou odolné a poskytnou Vašemu mazlíčku hodiny kvalitní zábavy.

Zdravou a přirozenou stravu svého psa, kočky nebo koně můžete zpestřit chutnými pochoutkami. Pochoutky pro psy, kočky a koně jsou chutným doplňkem jejich stravy a velkou odměnou během tréninku.

Hodily by se Vám produkty určené k péči o Vašeho mazlíčka? Nabízíme i šampony, ošetřující kosmetiku, oleje a krémy, se kterými se postaráte o krásný a zdravý vzhled Vašeho psa, kočky nebo koně.