Nevíte, jaké krmivo pro svého mazlíčka vybrat – odpovězte na pár jednoduchých otázek a řiďte se našimi doporučeními >>

Bezpečné prostředí pro štěně

ŠtěněDomácí prostředí

Štěňata jsou docela zvědavá stvoření a jakmile se vaše štěně bude ve svém novém prostoru cítit pohodlně, můžete si být jisti, že projeví zájem o všechno a o cokoli. Psi zkoumají své okolí pomocí čichu a chuti. Jakmile se rozhodnete přivést si štěně domů, musíte se ujistit, že váš dům je pro štěně bezpečným prostředím.

Vytvořte bezpečný prostor

Štěňata jsou nejen zvědavá, ale také velmi malá. Než si štěně dokonce přivezete domů, nezapomeňte zkontrolovat každý kout, který se váš mák může pokusit prozkoumat. Chcete-li zabránit neustálé kontrole za nebo pod nábytkem a vybavením, zablokujte přístup do jakýchkoli malých prostor, nechcete, aby se váš pes zasekl. Věnujte pozornost viditelným kabelům kolem domu. Vaše štěně se může pokusit žvýkat kabely nebo se do nich zamotat, když bude běhat po bytě, takže se snažte držet je od svého štěněte. Máte nějaké rostliny, ozdoby nebo kusy nábytku, které by vaše štěně mohlo snadno převrhnout? Zablokujte jim přístup nebo jim zabráňte v pádu.

Hračky a zajímavé věci

Pro štěně se všechno může stát hračkou. Boty, drobné předměty každodenní potřeby, ozdoby kolem domu. Skrýt je, aby k nim vaše štěně nemělo přístup a místo toho mu nabídněte zábavnou hračku. Pokud jste někdy viděli, jak se vaše štěně zajímá o vaše boty nebo dálkový ovladač od televize, rozptýlejte ho a místo toho mu dejte hračku. Nezapomeňte nikdy svému štěněti nedat své staré věci na hraní. Štěňata nedokážou poznat rozdíl mezi starým a novým párem bot, takže riskujete, že si vaše štěně zvykne hrát s jakoukoli botou, kterou najde.

Členové rodiny

První den v novém domově může být pro vaše štěně stresující zážitek. Během těchto prvních dnů musíte svému štěněte vytvořit bezpečný a pohodlný prostor. Ačkoli nové štěně doma je vždy vzrušující událostí, zejména pro děti, musíte myslet na pohodu vašeho štěněte. Štěně potřebuje čas, aby si zvyklo na svůj nový život. Vysvětlete všem doma, že ty první dny jsou dobou, kdy vaše štěně potřebuje prostor a je nejlepší ho v tom čase nechat na pokoji.

Doporučeno pro štěňata (štěňata milují):

Valp Mini | Granulované krmivo pro štěňata malých plemen

Kompletní krmivo pro štěňata od 4 týdnů a březí a kojící feny malých plemen. Má vysoký obsah živočišných bílkovin, vlákniny, vitamínů, minerálů a antioxidantů – tokoferolů. Neobsahuje mléko, cukr, sóju ani umělá barviva a konzervační látky. Krmivo je konzervováno vitamínem C.
flora_stimuli
Podpora střevní mikroflóry
energy_plus
Vyšší potřeba energie
Velikost plemene: Malé plemena psů
Bílkoviny: 32.0% (84% Živočisné bílkoviny z celkového obsahu bílkovin)
Obsah tuku: 20.5%
Podívejte se

Sensitive Valp Digest | Hypoalergenní krmivo pro štěňata s citlivým zažíváním

Hlavním zdrojem bílkovin ve Valp Digest je jehněčí maso. Toto krmivo neobsahuje lepek a je určeno pro štěňata s citlivou trávicí soustavou nebo intolerancí lepku. Obsahuje klinoptilolit, minerál, který pomáhá udržovat správnou konzistenci stolice a podporuje trávení.
flora_stimuli
Podpora střevní mikroflóry
gluten_free
Bez lepku
Velikost plemene: Pro všechny velikosti psů
Bílkoviny: 26.0% (75% Živočisné bílkoviny z celkového obsahu bílkovin)
Obsah tuku: 15.0%
Podívejte se

Ostatní domácí zvířata

Pokud ve vašem domě již žijí další domácí mazlíčci, nezapomeňte na jejich pohodlí. Štěňata jsou extrémně zvědavá a mají spoustu energie, což může být pro starší, klidnější mazlíčky ohromující. Vždy dávejte svým mazlíčkům čas na postupné poznávání a vždy sledujte jejich chování během těchto setkání. Buďte trpěliví a chápaví - starší mazlíčci možná budou potřebovat trochu více času, aby přijali změnu a nového přítele. Vytvořte každému domácímu mazlíčku bezpečný prostor, kde mohou být sami, pokud se rozhodnou.

Husse šťastní mazlíčci!

 

Radek Koňařík

Jsme moc spokojeni. Naše britská číča je od té doby co ji krmíme granulemi Husse vitálnější a má hezčí srst. Je prostě znát, že to není nacpané obilninami. Super je i to, že to nemusím nikde shánět a tahat domů, pán nám to vozí až do bytu!

Jiří Macek

Jsem maximálně spokojený. Zavolám a granule mám ten den doma a k tomu super cena za odběr. A i nějaké dárečky dostávám. Když jsme měli štěňata tak jsme dostali startovací balíčky ve kterých bylo plno úžasných věcí. Jako chovatel Border a Parson teriérů můžu jen doporučit.

Jsme oceněni

Přidejte se k nám!

Měj flexibilní pracovní dobu a vydělávej díky vlastnímu byznysu!

Pracuj s námi

Husse – Švédské krmivo pro psy, kočky a koně

Husse je švédský výrobce krmiv pro psy, kočky a koně s více než 30 letou zkušeností na trhu. Hlavním cílem společnosti Husse je podpora zdravého životního stylu domácích zvířat. Veškerá krmiva, pamlsky a doplňky Husse jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších a pečlivě vybraných surovin. Všechny produkty se vyrábí podle tradičních skandinávských receptur a výrobní linky podléhají trvalé veterinární kontrole. Kromě kvality produktů Husse to rovněž zahrnuje i kvalitu služeb.

Distributoři společnosti Husse jsou důkladně proškoleni v oblasti výživy zvířat a rádi Vám pomohou s výběrem správné stravy pro Vašeho psa, kočku nebo koně.

Výrobky Husse nehledejte v tradiční prodejní síti – dodáváme je přímo z továrny zákazníkovi, takže můžeme nabídnout výrobky nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny. Krmivo Husse lze vždy objednat s dodáním až k Vám domů.

Vše, co potřebujete pro svého mazlíčka, najdete na jednom místě

V nabídce společnosti Husse najdete vše, co Váš mazlíček potřebuje. Naše suché krmivo pro psy a kočky je skvělým základem jejich stravy – je přizpůsobená jejich potřebám, velikostí plemena i životní fázi.

Máte psa nebo kočku se speciálními nutričními potřebami? Vyvinuli jsme i krmiva pro speciální potřeby mazlíčků, jako je citlivé zažívací ústrojí nebo alergie na potraviny. V nabídce máme i speciální krmiva pro mazlíčky po kastraci nebo se sklonem k nadváze.

Hledáte hračky pro psy a kočky? Hračky Husse jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, jsou odolné a poskytnou Vašemu mazlíčku hodiny kvalitní zábavy.

Zdravou a přirozenou stravu svého psa, kočky nebo koně můžete zpestřit chutnými pochoutkami. Pochoutky pro psy, kočky a koně jsou chutným doplňkem jejich stravy a velkou odměnou během tréninku.

Hodily by se Vám produkty určené k péči o Vašeho mazlíčka? Nabízíme i šampony, ošetřující kosmetiku, oleje a krémy, se kterými se postaráte o krásný a zdravý vzhled Vašeho psa, kočky nebo koně.