Nevíte, jaké krmivo pro svého mazlíčka vybrat – odpovězte na pár jednoduchých otázek a řiďte se našimi doporučeními >>

Pro veterináře

Krmivo husses pro psy a kočky doporučuje nespočet veterinářů. Produkty Husse jsou dostupné ve více než 50 zemích po celém světě. Pokud jste veterinář, podívejte se na specializovanou nabídku Husse pro veterinární ordinace

Hypoalergická strava pro psy

V naší nabídce najdete řadu hypoalergických krmiv, které byly vytvořeny pro psy s potravinovými alergiemi a vyšší citlivostí na potraviny.

Hypoalergické krmivo pro psy Husse je vyrobeno z pečlivě vybraných zdrojů bílkovin, jako je například jehněčí maso nebo losos. Složení krmiv je bezlepkové a lze je použít jako základ při eliminační dietě. Veškeré krmivo pro kočky a psy Husse navíc neobsahuje konzervanty ani umělá barviva.

 

Provozujete kliniku a máte zájem o produkty Husse?

Napište nám na konecny@husse.cz

Získejte názor veterináře

„Na své klinice nabízím produkty Husse již 7 let. Za tu dobu se mi podařilo vychovat mnoho psů a koček ve zdravá, úžasná dospělá zvířata.

Značka nabízí širokou škálu produktů, které splňují nejdůležitější potřeby mých čtyřnohých pacientů, aniž by disponovala rozsáhlým portfoliem. Usnadňuje mi to rychlý a přesný výběr krmiva.

Nejspokojenější jsem s řadou hypoalergenních krmiv, které doporučuji psům a kočkám, kteří potřebují extrémně jemnou výživu z důvodu různých potravinových alergií. To je zvláště důležité, protože již několik let pozorujeme rostoucí počet domácích mazlíčků s potravinovou přecitlivělostí. Husse oceňuji již léta kvůli kompletním recepturám, přírodním složení a flexibilní spolupráci s distributorem.“

 - Mateusz Stachowiak, veterinární klinika v Brodnici

Husse šťastní mazlíčci!

 

Radek Koňařík

Jsme moc spokojeni. Naše britská číča je od té doby co ji krmíme granulemi Husse vitálnější a má hezčí srst. Je prostě znát, že to není nacpané obilninami. Super je i to, že to nemusím nikde shánět a tahat domů, pán nám to vozí až do bytu!

Jiří Macek

Jsem maximálně spokojený. Zavolám a granule mám ten den doma a k tomu super cena za odběr. A i nějaké dárečky dostávám. Když jsme měli štěňata tak jsme dostali startovací balíčky ve kterých bylo plno úžasných věcí. Jako chovatel Border a Parson teriérů můžu jen doporučit.

Jsme oceněni

Přidejte se k nám!

Měj flexibilní pracovní dobu a vydělávej díky vlastnímu byznysu!

Pracuj s námi

Husse – Švédské krmivo pro psy, kočky a koně

Husse je švédský výrobce krmiv pro psy, kočky a koně s více než 30 letou zkušeností na trhu. Hlavním cílem společnosti Husse je podpora zdravého životního stylu domácích zvířat. Veškerá krmiva, pamlsky a doplňky Husse jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších a pečlivě vybraných surovin. Všechny produkty se vyrábí podle tradičních skandinávských receptur a výrobní linky podléhají trvalé veterinární kontrole. Kromě kvality produktů Husse to rovněž zahrnuje i kvalitu služeb.

Distributoři společnosti Husse jsou důkladně proškoleni v oblasti výživy zvířat a rádi Vám pomohou s výběrem správné stravy pro Vašeho psa, kočku nebo koně.

Výrobky Husse nehledejte v tradiční prodejní síti – dodáváme je přímo z továrny zákazníkovi, takže můžeme nabídnout výrobky nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny. Krmivo Husse lze vždy objednat s dodáním až k Vám domů.

Vše, co potřebujete pro svého mazlíčka, najdete na jednom místě

V nabídce společnosti Husse najdete vše, co Váš mazlíček potřebuje. Naše suché krmivo pro psy a kočky je skvělým základem jejich stravy – je přizpůsobená jejich potřebám, velikostí plemena i životní fázi.

Máte psa nebo kočku se speciálními nutričními potřebami? Vyvinuli jsme i krmiva pro speciální potřeby mazlíčků, jako je citlivé zažívací ústrojí nebo alergie na potraviny. V nabídce máme i speciální krmiva pro mazlíčky po kastraci nebo se sklonem k nadváze.

Hledáte hračky pro psy a kočky? Hračky Husse jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, jsou odolné a poskytnou Vašemu mazlíčku hodiny kvalitní zábavy.

Zdravou a přirozenou stravu svého psa, kočky nebo koně můžete zpestřit chutnými pochoutkami. Pochoutky pro psy, kočky a koně jsou chutným doplňkem jejich stravy a velkou odměnou během tréninku.

Hodily by se Vám produkty určené k péči o Vašeho mazlíčka? Nabízíme i šampony, ošetřující kosmetiku, oleje a krémy, se kterými se postaráte o krásný a zdravý vzhled Vašeho psa, kočky nebo koně.